Skocz do zawartości

Zdjęcie

w co inwestować pieniądze

wróć do serwisu Moja Firma 44 odpowiedzi w tym temacie

#41 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 14 maj 2020 - 11:28

Nieruchomości to najlepsza opcja. Ale wiem też że własnie jak poprzednik wspomniał, spora grupa ludzi inwestuje w te bitcoiny. Ja się nie znam się na tym, ale znajomi tez twierdza ze to spoko sprawa. 

#42 kreszall

kreszall

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 17 maj 2020 - 14:27

Póki co to mnie interesuje jakiś bardzo dobry doradca kredytowy z Warszawy opinie tutaj https://biurokredyto...arszawa-opinie/ są bardzo dobre, a rozchodzi się o to, że chcę wziąć kredyt na rozwój biznesu. Pomysł mam dobry, ludzi do pracy też tylko potrzebuję kredytu na rozruch i mam nadzieję, że pójdzie po mojej myśli :)

#43 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 725 postów

Napisano 18 maj 2020 - 16:20

Ja od jakiegoś czasu inwestuje pieniądze w kryptowaluty i jestem zadowolony. Na stronie https://coincher.com/ kupuje bitcoin i w sumie tylko w niego inwestuje, według mnie można na nim sporo zarobić. 

#44 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów

Napisano 25 maj 2020 - 14:18

To dość ryzykowna inwestycja. Choć fakt, można dzięki niej sporo zyskać.

#45 Keranida

Keranida

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2020 - 12:42

Nie współpracowałem z twoimi Forex. Teraz wolę pracować i śledzić na rynku bardziej elastyczną i prostą platformę z narzędziami takimi jak darmowy obrót giełdowy, który można znaleźć tutaj darmowy obrót giełdowy  gdzie mogę z zapasami, przyszłe i inne kryptowaluty bez żadnych problemów. Więc mogę powiedzieć, że jest to znacznie lepsze niż forex.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych