Skocz do zawartości

oprogramowanie medyczne Wrocław

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Tobiasz

Guest_Tobiasz
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 12:54

Witam. Czy ktoś sie orientuje w których firmach medycznych można dostać dedykowane programy pod dane specjalkizacje lekarskie. chodzi mi konkretnie o coś w stylu baza danych, archiwum i kartoteka pacjentów. za info będę wdzięczny. Pozdrawiam.

#2 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 11:44

W medi.com mają wersję Demo, więc możesz przez 30 dni testować.

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 20 luty 2019 - 08:47

A potem ile się płaci?

Always look on the bright side of life!

#4 mstawskam

mstawskam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 23:23

Ja słyszałam o https://egabinet.pl/. Możesz przetestować za darmo przez 14 dni, później cena w zależności od pakietu. Myślę, że nie ma tragedii, jeśli chodzi o koszty, a program wygląda naprawdę konkretnie. 

#5 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 13:33

Do rejestracji medycznej zdecydowanie Medidesk, eliminuje problemy długiego oczekiwania na rejestrację ponieważ pracownicy mogą w czasie rzeczywistym kontrolować przesłane formularze ze strony internetowej, wiadomości mailowe a także nieodebrane połączenia telefoniczne. To znacząco wpływa na komfort pracy i obsługi pacjentów.

#6 LekarzTorun

LekarzTorun

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 12:53

Do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej i rejestracji online polecam medic.pl, w jednym systemie masz darmową rejestracje online, Internetowe Konto Pacjenta i oczywiście system do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej zgodnej z RODO. 

https://medic.pl ma zupełnie darmową wersje rejestracji online, którą osadzasz sobie na stronie i nie musisz nikomu płacić za rejestracje swoich pacjentów, dzięki Kontom Pacjenta usprawniasz obsługę i odciążasz w znacznym stopniu funkcjonowanie placówki.

Pełne funkcjonalności jak wystawianie e-ZLA bezpośrednio z aplikacji kosztują miesięcznie mniej niż wizyta jednego pacjenta w gabinecie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych