Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ulga termomodernizacyjna nie dotyczy domów w budowie

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197599 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 23:56

Podatnicy, którzy dopiero budują dom jednorodzinny - nie mogą skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Tym samym nie mogą odliczyć od dochodu wydatków na wstawienie energooszczędnych okien, drzwi, ocieplenie, czy kupno pieca. Odliczenie przysługuje tylko z tytułu termomodernizacji już istniejących domów jednorodzinnych. Takie stanowisko zajęło Ministerstwo Finansów w odpowiedzi na pytania Dziennika Gazety Prawnej.

Powrót do artykułu: Ulga termomodernizacyjna nie dotyczy domów w budowie

#2 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 23:56

Ja jestem sama sobie szefem :) Nie mogłabym pracować na etacie, prowadzenie firmy to coś dla mnie. Nie lubię tylko zajmować się sprawami księgowymi, ale nas szczęście współpracuję z bardzo dobrym biurem księgowym Gama i w ogóle nie muszę się tym przejmować.

#3 Guest_Edek

Guest_Edek
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 15:47

Tylko pytanie czy tej kasy starczy na porządnej jakości styropian, czy najtańszy bubel co będzie jednoznaczne z wyrzuceniem NASZYCH pieniędzy w błoto, bo taka izolacja wykonana najtańszymi materiałami anie nie przyniesie oczekiwanych korzyści zatrzymania ciepła w domu ani nie wspomoże walki ze smogiem, więc równie dobrze mogłaby jej nie być

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych