Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

zdrowie

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 boddekk

boddekk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 22 lipiec 2021 - 11:37

Jeśli się odchudzacie to może przyda sie wam znajomość firmy https://goodboxfit.p...ce-czestochowa/ to firma która oferuje catering dietetyczny i diety pudełkowe. U nich sami decydujecie jaką dietę wybieracie a firma przygotuje odpowiednie posiłki i dostarczy na adres jaki wcześniej wskażecie. Super opcja którą serdecznie polecam. 

#22 Lucy2000

Lucy2000

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 25 lipiec 2021 - 19:09

Jeśli chodzi o zdrowie to bardzo ważne jest to co pijemy. Tak, oczywiście chodzi mi o wodę, która w niektórych miejscach może być gorszej jakości. Ja jakiś czas temu założyłam sobie taki oto filtr - https://mojawoda.com...ralizatory-wody . U mnie się to sprawdza znakomicie i woda jest zwyczajnie lepsza :) 

#23 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 30 lipiec 2021 - 21:49

A ja obawiam się, że za jakiś czas będę mieć problemy z żylakami, obrzękami, ponieważ cały czas chodzę w pracy przez prawie 12 godzin. Także wiecie sami, nogi mają co robić. Po takim całym dniu potem strasznie mnie bolą- są ciężkie, obrzmiałe. Dlatego zastanawiam się czy nie kupić sobie takie   https://kompresyjni....l/brand/7-veera   pończochy  uciskowe profilaktyczne. Co wy na to?

#24 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów

Napisano 03 sierpień 2021 - 07:06

Co do zębów — polecam używać płynów do płukania ust, potrafią zdziałać cuda

Always look on the bright side of life!

#25 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 05 sierpień 2021 - 08:22

Dobrze, że wspominacie w tym wątku o różnych aspektach związanych ze zdrowiem, bo trzeba o nie dbać w sposób kompleksowy. Nie można o niczym zapominać. Będąc jednak w takim temacie, chciałabym zwrócić waszą uwagę na uszy i ich należytą higienę. Przy okazji, jak czyścicie swoje uszy? Nie wiem, jak to wygląda u was, ale ja niedawno odkryłam produkt Fonix spray. To rozwiązanie znacznie ułatwiło mojej rodzinie zadbanie o higienę tego narządu. Co ważne, rozwiązanie, które wybrałam, może być stosowane przez całą rodzinę. Warto także powiedzieć parę słów o samym składzie produktu. Znalazły się w nim naturalne składniki w tym m.in. olej mineralny, czy też olejek miętowy. Dla zainteresowanych dodam, że więcej informacji na ten temat można znaleźć pod tym fonix.pl adresem w internecie. Warto tam zaglądać, bo znaleźć można wiele ciekawych artykułów z zakresu higieny uszu. Są to naprawdę przydatne informacje, które warto poznać. Moim zdaniem ten spray wprowadzony przez Zakłady Farmaceutyczne "POLPHARMA" S.A. znacząco ułatwia dbanie o higienę uszu. 

#26 edi1979x

edi1979x

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 16 sierpień 2021 - 12:14

Ja z rodzina od 1,5 roku korzystam z olejkow eterycznych poniewaz olejek tymiankowy inhalacje z niego wyleczyly u nas wszystkie objawy covidowe, teraz korztystamy z olejkow mietowego i szalwiowego, natomiast tymiankowy leczy wszystkie problemy oplucne i wiele innych jest super! 

#27 Guest_Maggie134

Guest_Maggie134
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2021 - 11:36

Mam duże problemy ze zdrowiem, dlatego lekarz zalecił mi przełom w odżywianiu i przejście na dietę wege bez laktozy. Wydawało mi się to bardzo dużym problemem, bo do tego momentu w żadnym stopniu nie ograniczałem się, ale poszło łatwiej niż myślałem. Zalecona dieta przez lekarza jest bardzo smaczna!

#28 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 399 postów

Napisano wczoraj, 16:21

Dla mnie zdrowie jest bardzo ważne dlatego postanowiłem wykupić sobie prywatną opiekę zdrowotną. Tutaj https://cmp.med.pl/z...indywidualnego/znalazłem całkiem dobrą ofertę, wiem że moja kuzynka też tam chodzi do lekarzy i chwaliła to jak dbają o pacjentów swoich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych