Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sofa do salonu

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 618 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 08:48

Cześc.Czy ktoś ostatnio kupował może sofę do salonu? Gdzie polecicie szukać jakiegoś ciekawego i oryginalnego mebla? 

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 522 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 09:27

Villadecor:

https://www.villadec...2-sofy-i-kanapy- mają duzy wybór ciekawych propozycji. Zarówno mebli nowoczesnych jak i tradycyjnych. 

Odpowiednia kanapa to jeden z elementów, który znacząco wpływa na całość aranżacji tego wnętrza. Dlatego warto przyłożyć się do znalezienia modelu, który sprosta powyższymi wymaganiom i idealnie dopełni charakter całego pomieszczenia.

Zastanów się nad dwiema rzeczami

nad obiciem -  moim zdaniem praktyczniejsze jest obicie materiałowe

nad kolorem kanapy - najbezpieczniejsza jest kanapa w kolorach neutralnych: bieli, beżu czy czerni. 

#3 Puwas

Puwas

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 28 grudzień 2018 - 02:21

Ja sofę kupowałam ze znanej sieciówki kilka lat temu i służy mi do dziś. Potem dokupiłam meble w stylu skandynawskim kraków - sklep internetowy z pięknymi meblami. No i tak oto mam piękny misz-masz w mieszkaniu :)

#4 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 682 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 08:51

Ja mam sofę z Jyska. I jestem z niej bardzo zadowolona, choć kot ją trochę poszarpał.

#5 Guest_luśka82

Guest_luśka82
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 10:17

U nas była z jednej z tych sieciówek, ale niestety bardzo szybko okazało się, że wyrzuciliśmy po prostu pieniądze w błoto. Skoda nawet gadać na tema jakości tych sieciówek. Moim zdaniem jak kupować to te, które posłużą nam naprawdę długo. Osobiście mogę polecić scandicsofa.pl to rzetelna firma, która dba o swój wizerunek i nie wciska ludziom bubli. Od dawna u nich kupujemy i za każdym razem jesteśmy tak samo zadowoleni, do tego nie windują cen jak to bywa w innych sklepach, a sofę ginster mamy już ponad trzy lat i nadal wygląda jak w dniu kiedy nam ją przywieźli. Możesz zajrzeć do nich i od siebie polecam też sprawdzić tę edycje limitowaną, tam sa dopiero perełki.

#6 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 772 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:25

Sofa firmy Kler to klasyczny mebel.

#7 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 06 luty 2019 - 14:49

Sofa rozkładana to jet coś! Ważne by była wyposażona w taką opcje oraz żeby była bardzo wygodna - pamiętajcie że to mebel na lata ;)

#8 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 908 postów

Napisano 11 luty 2019 - 13:06

Nie kupowałam, ale planuje kupić, więc też mam mały problem i nic tylko przeglądam oferty sklepów

#9 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 598 postów

Napisano 15 luty 2019 - 18:01

Powiem wam że tutaj https://www.gama-skl...le-salonowe-315w tych aranżacjach możecie znaleźć bardzo ładne sofy do salonu. Moja sąsiadka ma od nich kilka mebli u siebie i mówiła że chętnie kupi więcej bo jakość jest podobno bardzo dobra a ceny nie są wysokie. Sama chcę coś zamówić.

#10 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 772 postów

Napisano 18 luty 2019 - 14:05

Sofa w salonie to wizytówka mieszkania, musi być solidna :)

#11 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 26 luty 2019 - 11:33

Jestem tego samego zdania. Nie dość, że solidna, to jeszcze wygodna i dobrze się prezentująca. Aby kupić coś innego, niż to, co oferują sieciówki, warto wejść na stronę: https://www.homebook.pl/produkty/sofy Znajdziecie na niej propozycje wielu sklepów internetowych. Mają w ofercie różnego typu meble tapicerowane. Najważniejsze to znaleźć takie, które spełnią oczekiwania.

#12 mancity

mancity

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 22 kwiecień 2019 - 11:10

Salon to miejsce w którym spędza się naprawdę sporo czasu, można sprawić żeby nie kojarzył się z nudną sofą i przy obecnym wzornictwie mebli wstawić do niego coś co sprawi że nie będzie chciało opuszczać się salonu. https://www.vieridiv...tnikiem-lorena/ podnoszony podłokietnik i wiele dostępnych wariantów kolorystyczny sprawi że narożnik może być dopasowany do każdego wnętrza.

#13 Guest_mendy

Guest_mendy
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 11:36

Jak lubicie meble oryginalne i designerskie to zerknijcie sobie to szczecińskiego Verlani na włoskie meble Calligaris. Wykonanie i jakość pierwsza klasa, całkiem przyjemne ceny no i świetny wybór. Nie mogłam wyjść z tego salonu, bo tyle rzeczy mi się tam podobało J

#14 Marika J.

Marika J.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 09:19

Nowoczesne sofy są przepiękne u mnie w salonie jednak lepiej sprawdza się nowoczesny narożnik ze szezlongiem. Salon wcale nie jest jakiś duży, ale nie miałam problemu z wyborem mebli tapicerowanych - teraz na rynku jest tyle modeli, że aż w głowie się kręci.  

#15 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:28

Mnie się bardzo podobają lekkie meble w takim klimacie https://kdk-sklep.pl...lehne-6321.html W sam raz do niewielkiego pomieszczenia, jak np. domowy gabinet albo właśnie biuro :) 

#16 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano wczoraj, 09:35

Ważne, żeby się szybko nie przecierała. Świetnie, gdy pokrowiec można prać.

#17 daisyy

daisyy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano wczoraj, 19:29

Mam tę 2-osobową sofę https://www.galamebl...le/sofa-genova/ ze skóry w kolorze brązowym. Jest bardzo wygodna, a przede wszystkim designerska. Lubię klasyczne wnętrza z nutą nowoczesności, dlatego się na nią zdecydowałam. Niebanalne wzornictwo to jest to!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych