Skocz do zawartości

Kosmetyczki - zostałam chyba oszukana

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 20:14

Witam, właśnie byłam w salonie kosmetycznym na tym zabiegu i wydaje mi się że zostałam oszukana. Mianowicie najpierw było odtłuszcznie, potem miałam założone "wałeczki" bez podlejenia dolnej powieki tym plastrem :/ poźniej jakiś środek (nie powiedziano mi jaki chociaż pytałam) czekałam 10min, później kolejny środek na oczy na to plastry "żeby się rzęsy trzymały lepiej" na to waciki na to folia i na to opaska i czekamy 5min ale było więcej. Wiem tylko że ten "środek był na bazie amoniaku bo tak wszytsko do rzęs jest anomianku". Nie wiem nie znam się :P
Potem zdjęła mi wszytsko + wałeczki i przemyła to wacikiem (chyba wodą), później nałożyła bez wałków botox i na to środek do liftingu jeszcze. Tak mi powiedziała. Ale on na rzęsach był czarny ?! Co to może być ? Ciągle czuje chemiczny zapach i wyglądam jakbym miała rzesy tuszem zrobine. Dodam ze niechciałam mieć henny! Więc Cześć rzęs stoi na baczność :( :(.

Proszę o odpowiedź czy zostałam oszukana ? Co ona zdała mi na powieki tzn rzęsy

#2 Guest_Izabela23

Guest_Izabela23
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 21:04

Miałam podobną sytuację :/ Dziewczyny jeżeli któraś z Was się na tym zna odpowiedzcie proszę to będziemy wiedziały następnym razem że coś jest nie tak.

#3 Guest_megan

Guest_megan
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 14:31

Tak, zostałaś oszukana. Zrobiła Ci hennę.

#4 Naszymi46

Naszymi46

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 02:50

Mi się wydaje, że pomoc specjalisty będzie tutaj najlepsza. Ja bym to rozwiązał w ten sposób.

Nikt nie jest tu na zawsze.Trzeba żyć chwilą,każdym dniem...być tu i teraz.

#5 Izusia

Izusia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 17:13

Ciężko trafić do naprawdę dobrego salonu aby wykonano zabieg za który się płaci. Ja też miałam kilkakrotnie nieprzyjemności tego typu.  Okazało się że płaciłam za zabieg laserem którego Pani wcale nie miała.  Teraz trafiłam do bardzo dobrej kliniki https://malaklinikau...yna-estetyczna/w Gdańsku i wreszcie nikt mnie nie oszukuje i zabiegi są wykonywane przez profesjonalistki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych