Skocz do zawartości

Wezwanie na posiedzenie sądowe

sąd wezwanie posiedzenie odwieszenie wyrok wyroku dozór elektroniczny

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 00:17

Witam dostałem pismo od Sądu na wezwanie na posiedzenie w celu zarządzenia zawieszonej Kary pozbawienia wolnosci
Dostałem zawiasy 7mies na 5 lat i został mi nie cały rok zawiasów lecz w tym okresie zostałem zatrzymany poniewaz jechałem autem pod wpływem Narkotyków wyrok to zakaz prowadzenia na 4lata i 5tys na fundacje i 3.5tys grzywny sadowej wszystko rozlozone na raty które spłacam od 2miesięcy
Kurator mi powiedział że posiedzenie odbywa sie z tego wlasnie powodu ze prowadzilem pod wpływem
Dodam że opinie od Kuratora mam bardzo dobrą i jestem osobą pracującą i mam 23lata
jakie są Szanse że sąd odwiesi mi wyrok?

A jezeli juz odwiesi to moge starac sie o dozór elektroniczny? 

#2 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 08:22

A to pytanie do kogo? do wróżki?

Znasz kogoś, kto potrafi przewidzieć wyrok sądu?

Ale jak chcesz, to masz!

MAM nadzieję, że sąd odwiesi wyrok i dodatkowo dołoży i głupi byłby kurator, gdyby wydał dobrą opinię o kimś, kto w okresie zawieszenia dopuszcza się recydywy.

Miałeś zawiasy na 5 lat a to już nie jest jakaś bagatela, to musiało być coś BARDZO poważnego.

Takich jak ty, co stanowią zagrożenie dla mnie, dla moich bliskich i wszystkich ludzi powinno się bezwzględnie zamykać, kierować na odwyk i do kamieniołomów

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 12:47

A to pytanie do kogo? do wróżki?

Znasz kogoś, kto potrafi przewidzieć wyrok sądu?

Ale jak chcesz, to masz!

MAM nadzieję, że sąd odwiesi wyrok i dodatkowo dołoży i głupi byłby kurator, gdyby wydał dobrą opinię o kimś, kto w okresie zawieszenia dopuszcza się recydywy.

Miałeś zawiasy na 5 lat a to już nie jest jakaś bagatela, to musiało być coś BARDZO poważnego.

Takich jak ty, co stanowią zagrożenie dla mnie, dla moich bliskich i wszystkich ludzi powinno się bezwzględnie zamykać, kierować na odwyk i do kamieniołomów

Niestety zawiode cię to nie było powazne pobicie tlyko poddalem sie dobrowolnie karze i taki wyrok dostalem osoba miala lekkie siniaki na jaki odwyk do jakich kamieniolomow czy ty sie czlowieku slyszysz? kazdy popelnia błedy nie kazdy jest idealny jak ty

Moze wypowie sie ktoś bardziej inteligentny i bardziej wyrozumiały?

#4 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 13:20

Bardziej inteligentny i wyrozumiały?

Inteligentny, bo odpowie jak ty chcesz usłyszeć?

Wyrozumiały? to może być ojciec, matka albo Bóg, a nie sąd, ani publika odpowiadająca na forum.

jedziesz baranie pod wpływem narkotyków i wyrozumienia szukasz?

"7 m-cy na 5 lat"    na 5 LAT! to oznacza, ze sprawa była bardzo poważna

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 13:26

dobra skoro tak uwazasz nie bede sie z tobą klócił nie po to tu przyszedłem załózmy ze odwieszą mi zawiasy to moge sie starac o System Dozoru Elektornicznego?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sąd, wezwanie, posiedzenie, odwieszenie, wyrok, wyroku, dozór, elektroniczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych