Skocz do zawartości

Zapomoga losowa

Zapomoga śmierć ile

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:17

Witam,

jestem w sytuacji, że staram się o zapomogę losową z pracy mojego partnera który niestety zginął.

Wiem, że jest taka możliwość i jestem w trakcie wypełnianie dokumentacji. Pracodawca jednak oczekuje ode mnie podanie szacunkowej kwoty zapomogi a komisja się do niej ustosunkuje.

Pytanie czy są jakieś widełki? Jako samotna matka z kredytem hipotecznym gdzie głównym żywicielem był partner nie wiem jak mam zinterpretować tą jednorazową pomoc.

Czy wartość ma być równa jednomiesięcznej pensji? Czy uwzględnić długodystansowy proces i pomnożyć wypłatę np razy 12 msc?

Proszę o sugestie w temacie bo zwyczajnie nie chcę podać za mało ani "przestrzelić"

Z góry dziękuje

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:31

12-krotność pensji raczej nie przejdzie jako zapomoga, możesz się odnieść do wysokości odprawy pośmiertnej minimum wynagrodzenie jednomiesięczne, maksimum 6-cio.

Jeżeli dziecku przysługuje renta po ojcu to kwoty zapomogi raczej nie podbijesz za wysoko, wszystko zależy też od zasobności funduszu socjalnego w danej firmie. 

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:36

12-krotność pensji raczej nie przejdzie jako zapomoga, możesz się odnieść do wysokości odprawy pośmiertnej minimum wynagrodzenie jednomiesięczne, maksimum 6-cio.

Jeżeli dziecku przysługuje renta po ojcu to kwoty zapomogi raczej nie podbijesz za wysoko, wszystko zależy też od zasobności funduszu socjalnego w danej firmie. 

a kto powiedział, że to musi być z socjalnego? z obrotowych też można

#4 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 08:38

a kto powiedział, że to musi być z socjalnego? z obrotowych też można

to co sugerujesz? Proponujesz?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zapomoga, śmierć, ile

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych