Skocz do zawartości


Zdjęcie

nieścisłości przed wydaniem decyzji ośu

duśooś decyzja środowiskowa

wróć do serwisu Sektor Publiczny Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Alicja oś

Alicja oś

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 11:55

Witam,

Mam do wydania równolegle 2 decyzje środowiskowe dla 2 różnych przedsiębiorców (A i B, bezpośrednio ze sobą sąsiadujących.

Mój problem polega na tym, że jeden z inwestorów (B po złożeniu wniosku o wydanie ww. decyzji przesłał nam akt notarialny o likwidacji tej spółki i przekazaniu aportem całości przedsiębiorstwa nowej spółce ©. Fakt likwidacji spółki B jest nie zgłoszony w KRS.

I teraz mam sytuację taką: Inwestor A w swoim Raporcie wskazuje, że sąsiednie przedsięwzięcie realizowane będzie przez spółkę C, natomiast Raport dla drugiej inwestycji przedłożył wnioskodawca, czyli spółka B.

Obie spółki (A i B twierdzą, że przekazanie aportem przedsiębiorstwa to tylko zmiana nazwy firmy (pomimo, iż  B i C mają inny NIP, REGON i KRS).

Ja jestem w posiadaniu urzędowych dokumentów, gdzie spółka B ma dopisek „w likwidacji”, ale w ich Raporcie takiego dopisku nie ma.

Jeśli spółka jest w likwidacji, nie powinna podejmować żadnych nowych inwestycji. Ale domyślam się, że po wydaniu decyzji środowiskowej na spółkę B, spółka C będzie wnioskowała o jej przeniesienie na jej rzecz.

Moje pytanie brzmi: jak powinnam odnieść się do tych nieścisłości?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: duśooś, decyzja środowiskowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych