Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam preawnika z Warszawy - najemca nie zapłacił

prawnik warszawa najemca wynajem

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Parapetimi1

Parapetimi1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 15:32

Witam! Mam problem z najemcą, właściwie z panią, która podpisała umowę po czym po prostu przestała się odzywać... Zastanawiam się, co mogę osiągnąć i czy cokolwiek da się zrobić, żeby otrzymać od niej jakieś zadośćuczynienie. Czy ktoś może ma doświadczenie w temacie lub może polecić adwokata z Warszawy?

#2 pieter

pieter

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 16:14

a możesz napisać o co dokładniej chodzi? bo nie wiem do końca w jakim temacie to ma być doświadczenie, jak nie opiszesz sprawy, to nikt ci raczej nie podpowie...

#3 Parapetimi1

Parapetimi1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 09:51

Podpisałem umowę z najemcą. Umowę podpisaliśmy 12 listopada, najmująca miała otrzymać klucze i zapłacić kaucję 22 listopada. Próbowałem się przed tą datą kontaktować (telefony, sms), ale bez skutku. 27 listopada otrzymałem sms, że znalazła inne mieszkanie i bardziej jej pasuje i przeprasza, ale rezygnuje z umowy. Mieszkanie od 12 listopada do teraz stało puste, a umowa była podpisana na czas określony - do czerwca, bez wcześniejszego wypowiedzenia.... Czy można ot tak po prostu zrezygnować z podpisanej umowy? Dodatkowo było dużo telefonów dotyczących wynajmu, ale ta Pani miała podobno ciężką sytuację i uznaliśmy z żoną, że pójdziemy jej na rękę i dzięki temu jesteśmy pół miesiąca w plecy. Zastanawiam się, co można z tym zrobić?

#4 Guest_iwaga

Guest_iwaga
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 10:22

to sorry, ale masz nauczkę... nigdy nie bierz się na "ale mi bardzo zależy, na pewno zapłacę..." od razu kaucja przy podpisaniu umowy! Tacy ludzie zaklepują sobie mieszkanie awaryjnie a potem dalej szukają żeby taniej, lepiej.. jak nie znajdzie to idzie do ciebie, jak znajdzie, to robi z ciebie łosia... od wielu lat wynajmuje mieszkania, widziałam już dużo, wiem co mowie,jasne zasady i kaucja od razu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawnik, warszawa, najemca, wynajem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych