Skocz do zawartości

Urządzenie chłodnicze na lata

wróć do serwisu Księgowość 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:14

Witam, czy ktoś z was mógłby mi polecić dobrą witrynę cukierniczą, ważne, żeby była w wersji chłodniczej :) Coś kiedyś obiła mi się o uszy firma bolarus, ale jak ktoś może mi doradzić to będę ogromnie wdzięczna!

#2 Guest_Jagoda

Guest_Jagoda
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 12:13

Jeśli szukasz sprzętu solidnego i sprawdzonego to Bolarus jak najbardziej mogę polecić, użytkuję sprzęt od nich już od kilku lat i działa bez zarzutów.

#3 Guest_magnez

Guest_magnez
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 12:25

Ze swojej strony też polecam Bolarusa, jednak jest to sprawdzona firma. Wiadomo, że nawet jeśli coś się zepsuje i potrzebny będzie serwis to można na nich liczyć. 

#4 Guest_dżaga

Guest_dżaga
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 15:28

Ogółem to jest trochę dobrych firm, ale jeśli chcesz mieć najlepszą równowagę między ceną, a jakością to faktycznie wybierz Bolarusa. 

#5 Guest_Vuko

Guest_Vuko
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 05:45

Działam w tej branży wystarczająco długo i powiem tak - Bolarus a potem długo, długo nic. Opanowali ten rynek i są liderem. Świetne produkty.

#6 Guest_jerzy

Guest_jerzy
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 10:04

To wiadomo, że nikt takich sprzętów nie kupuje na rok czy dwa. Ale ja się kiedyś nadziałem. Kupiłem myślałam, że super cena i taką okazję znalazłem, a to się okazało, że to sie zaraz popsuło i nawet nie było warto serwisować... Potem zainwestowałem w Bolarusa. Najlepsza firma na jaką mogłem trafić. Mam już sprzęt 5 lat i wciąż chodzi tak jak na początku. Myślę, że postoi jeszcze kilka razy tyle. 

#7 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 13:40

Ja postawiłbym na firmę, która oferuje specjalistyczne urządzenia gastronomiczne. Pracownicy takich firm wiedzą jak doradzić.

#8 Guest_Majeś

Guest_Majeś
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 09:23

Robiłem w tej branży długo i w PL tylko Bolarus jeśli chodzi o lady czy witryny.

#9 Guest_Maniekk

Guest_Maniekk
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 13:19

Robiłem w tej branży długo i w PL tylko Bolarus jeśli chodzi o lady czy witryny.

Zgadzam się. Miałem do czynienia z kilkoma producentami i Bolarus wypadł najlepiej w tym zestawieniu. U siebie, w cukierni wymieniłem już wszystko na bolarusa i od 3 lat mam spokój. 

#10 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 09:11

Jeśli chodzi o lady chłodnicze to zdecydowanie Bolarus. Taki jeden z liderów z tego co mi wiadomo jeśli chodzi o rynek urządzeń chłodniczych. Jakościowo na pewno najlepsi. Co do zamrażarek to ja nie używam.

#11 Guest_Bocian

Guest_Bocian
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:56

Też polecam Bolarusa. Mam i jestem bardzo zadowolony z jakości.

#12 Guest_Armin

Guest_Armin
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 11:35

Ja polecam Bolarusa. Naprawdę solidny producent

#13 Guest_Karolna

Guest_Karolna
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 05:42

A jakie macie lady z Bolarusa? Jak zachowują się w lato? Nie ma problemów z temperaturą?

#14 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 09:23

A jakie macie lady z Bolarusa? Jak zachowują się w lato? Nie ma problemów z temperaturą?

mam Future od Bolarusa i nie ma problemów w lato, trzyma temperaturę w całym roku

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych