Skocz do zawartości

Zdjęcie

prezent na święta

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 kasiakowa06

kasiakowa06

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 10:25

Jeśli szukasz na przykład fajnych prezentów dla koleżanek proponuję ciekawe akcesoria do telefonów, np. etui brokatowe.

#22 marfi12

marfi12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 10:18

Ładną biżuterię możesz kupić w sklepie Apartu, w Internecie są spore promocje i można sporo zaoszczędzić. 

#23 Guest_yeti99

Guest_yeti99
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 20:17

Super pomysłem jest zestaw naturalnych kosmetyków od Pat and Rub. Akurat, jak większość marek robią takie zestawy świąteczne, tylko że u nich naprawdę można liczyć na ciepłe przyjęcie pod choinką. To znaczy, że dziewczynie na pewno się spodoba. Albo mamie. Albo chłopakowi ;)

#24 magnolia32

magnolia32

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 17:05

Nie każdy nosi biżuterię :) Mnie najbardziej cieszy jak dostaje vouchery na przygody, najlepszy był na lot do aerotunelu w Lesznie, bardzo mi się podobało :)

#25 zwinka055

zwinka055

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 12:19

Cześć. Właśnie zabieram się za świąteczne prezenty by nie zostawiać tego na ostatnią chwilę i szukam właśnie jakiejś stronki gdzie będę mógł zamówić jakąś ładną i elegancją biżuterię dla dziewczyny, mamy i siostry. koleżanka poleciła mi idealny sklep https://makrolux.pl/...ki-z-bursztynem znacie?

Biżuteria zawsze jest na czasie, bo to zdecydowanie coś klasycznego i kobiety to uwielbiają :) no, a przynajmniej większość :) jak szukasz jakiejś konkretnej porady, co innego można kupić, to zerknij sobie na https://trafionyzaku...ego-narodzenia/, nie tylko dla dziewczyny czy żony, ale jak masz dzieciaki to też możesz coś znaleźć :)

A co do kobiet to też fajnie się sprawdzają zaproszenia do SPA, na zabiegi albo masaże :)

#26 Mateo122

Mateo122

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 01:36

Ja ostatnio bratu zrobiłem świetną niespodziankę kupując mu trofeum na zamówienie. Jest zapalonym sportowcem, dlatego było to świetne rozwiązanie. Skorzystałem z oferty sklepu Tryumf. Muszę przyznać, że wykonany produkt jest najwyższej jakości. Nie ma powodu do obaw, że coś się zniszczy lub uszkodzi. Do tego bardzo szybka wysyłka. 

(...) grzecznym dziewczynkom los się nie odpłaca.

#27 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 13:45

Mi ostatnio koleżanki złożyły się na https://www.autoredu...-czym-to-polega w ramach urodzin i powiem wam, że jak dla mnie to super prezent, bo jestem wielką fanką motoryzacji także prezent w 100% trafiony ;) ogólnie to opcji jest wiele , ale sama wiesz chyba z jakich kategorii możesz kupić prezent także na bank wymyslisz coś fajnego, najczęstsze prezenty z tego co ja wiem z własnego doświadczenia i zawsze dobre to perfum - jak wiesz jakie zapachy lubi dana osoba, kosmetyki - zawsze przydatna lub biżuteria , ale tutaj tez musisz wiedzieć co lubi dana osoba

#28 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 07:37

A teraz proszę o pomysły na upominki dla dwóch młodych pań :)
Delikwentka numer jeden - koleżanka z pracy. Pracujemy w dosyć kreatywnym miejscu i ona sama jest artystyczną duszą, chciałam podarować coś, co sama ozdobię (w grę wchodził notes, na razie nie znalazłam odpowiedniego do ozdabiania, a czas leci!). Co w zamian za taki notes mogłabym dać, jak myślicie? To raczej powinien być naprawdę nieduży upominek. Brałam też pod uwagę coś, co sama będzie mogła udekorować - ale co, żeby nie było zbyt banalnie? Ona również być może coś małego dla mnie szykuje, żebyśmy nie zrobiły sobie tego samego prezentu :')
Delikwentka numer dwa - przyjaciółka, dla której już część prezentu mam ;) Waham się jednak pomiędzy naprawdę dobrą i dobrze mi znaną książką (wydaje mi się, że jej nie czytała, mam nadzieję, że dobrze kojarzę ^^) a również czymś o zabarwieniu handmade. Z tym, że co, żeby było praktyczne, dobrze zapamiętane, na dodatek ładne... Zastanawiałam sie jeszcze nad skarpetkami od Manymornings https://manymornings.com/
Niby sama jestem kreatywna, ale ten brak notesów w empiku mnie dzisiaj dobił :D
6d4a3939e16e25ad831b50b36468f969-600x0-c

#29 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 21:35

Ale cudne te skarpetki! A to skoro są już skarpetki to można jakieś kapciuchy do nich dobrać. Tutaj w sklepie https://butymodne.pl/ widziałem, że spory wybór mają i też ceny są całkiem spoko . Bardzo klimatyczny prezent :)

#30 lemoniad

lemoniad

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 03 grudzień 2019 - 23:28

gadzety elektroniczne to zawsze dobry prezent :) Ja w tym roku swojej dziewczynie dam smartwatcha Garett. Sama się przymierzała do jego zakupu więc ją uprzedziłem:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych