Kategorie
Skocz do zawartości

prezent na święta

sensless
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A myśleliście o bonach prezentowych? Zauważyłam, że jest to coraz modniejsza forma prezentów. Moim pomysłem jest bon do firmy przeprowadzkowej dla osoby, która takową w najbliższym czasie planuje. Firma Japa&Co je oferuje i myślę, że jest to naprawdę ciekawy i praktyczny pomysł. 

• Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A myśleliście o bonach prezentowych? Zauważyłam, że jest to coraz modniejsza forma prezentów. Moim pomysłem jest bon do firmy przeprowadzkowej dla osoby, która takową w najbliższym czasie planuje. Firma Japa&Co je oferuje i myślę, że jest to naprawdę ciekawy i praktyczny pomysł. 

Ja prezenty kupuję tylko najbliższym osobom czyli właściwie jedynie rodzicom. W tym roku mam już to za sobą :) Tacie kupiłam jego ulubione perfumy, a mamy dwa kremy Royal Snail z Eveline - tez jej ulubione. Nie wykosztowałam się jakoś bardzo, a wiem że będą z nich zadowoleni :)

Miło jest poczytać takie tematy jak ten. Daje to wiele do myślenia w kwestii zrobienia trafnego prezentu naszym bliskim, co czasami jest dość trudne. Wszystko za sprawą ogromnego wyboru produktów jakie mamy w sklepach. Zanim człowiek się na coś konkretnego zdecyduje to może minąć kilka dni. Są też poradniki zakupowe ale z doświadczenia wiem, że nie oferują nic ciekawego. Najlepiej będzie szukać we własnym zakresie, mają na uwadze preferencje osoby obdarowywanej. Dla kobiety zawsze sprawdzi się bielizna Gatta - https://www.gatta.pl/pl/bielizna/Ewentualnie coś związanego z modą. Koszta nie są jakieś duże więc każdy może sobie pozwolić na taki prezent.

• 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hitem każdych świąt Bożego Narodzenia jest list od św. Mikołaja! Taki list, dowolnie zredagowany, można zamówić na stronie elfi.pl. Polecam, to świetny pomysł na ciekawy prezent!

• 3 tygodnie później...

Przygotowania do świąt to bardzo wyjątkowy czas. Pamiętajmy o jednej ważnej kwestii, nie róbmy prezentów na ostatnią chwilę. To najgorsze co możemy zrobić bo bez odpowiedniego zastanowienia się, zwiększamy znacznie na zrobienie naszym najbliższym, nietrafionego prezentu. Później efekty takich działań widzimy na portalach ogłoszeniowych gdzie lądują te wszystkie rzeczy. Można oczywiście czytać poradniki zakupowe jednak miejmy jedno na uwadze, są one zbyt często pisane zbyt ogólnie. Przez to trudno dopasować je do indywidualnych potrzeb osoby obdarowywanej. A to właśnie od nich powinniśmy zacząć w pierwszej kolejności. Fajnie jest też pomyśleć na jakimś dodatkiem, mogą to być upominki świąteczne tego typu - https://fabulosa.pl Z pewnością to będzie bardzo miły gest, który każdy doceni i zapamięta na długo :)

• 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Bielizna z jedwabiu wiskozowego jest znakomita produkt polski

https://allegloria.pl/na-co-dzien/odziez/odziez-dla-siostr-zakonnych/bielizna-oddychajaca/koszula-nocna-damska-elena-wygodna-z-naturalnego-materia%C5%82u-jedwab-wiskozowy.html

warto mieć w swojej garderobie tę wyjątkową bieliznę

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...