Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jakie zabiegi na zmarszczki polecicie?

wróć do serwisu Księgowość 150 odpowiedzi w tym temacie

#141 oleslaw

oleslaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 25 lipiec 2021 - 21:18

Tylko naturalne metody - najlepsze. :)

#142 draksa1981

draksa1981

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 30 lipiec 2021 - 09:40

W mojej diecie zmarszczki zmniejszyły się po zmianie diety. Nie wystarczy skupić się tylko i wyłącznie na stosowaniu kosmetyków zewnętrznych. Warto pomyśleć o nawilżaniu skóry od wewnątrz. Ważne są źródła omega 6 https://olejrzepakowy.com/bank-wiedzy/, które są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu. 

#143 igamas

igamas

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 31 lipiec 2021 - 20:09

Moim zdaniem jest to botox. Sama chodzę na zabiegi botoxu do dra Migały w Klinice Sfera, https://www.klinikasfera.pl/botox. Efekty są takie, jak oczekuję - gładkie czoło :) Głównie mam problem z lwią zmarszczką, botoks to super neutralizuje :) 

#144 sanka2

sanka2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 05 sierpień 2021 - 01:10

W mojej diecie zmarszczki zmniejszyły się po zmianie diety. Nie wystarczy skupić się tylko i wyłącznie na stosowaniu kosmetyków zewnętrznych. Warto pomyśleć o nawilżaniu skóry od wewnątrz. Ważne są źródła omega 6

To prawda, najlepiej oprócz tego co stosujemy od zewnątrz dodac coś "od wewnatrz" co pomoze skórze dojść do siebie i zacząc przede wszystkim produkować kolagen, antyoksydanty też potrzebne

Ja pije olej ale lniany, a do tego pije kolagen rybi Peptide Zarapharm

Efekty sa widoczne, koleżanki co mnie jakiś czas niewidziały - pandemia robi swoje :/  spytały  jakie zabiegi zrobilam :D  to cieszy, ze ja prawie "domowymi sposobami" bo to tylko dobra dieta - osiagnęłam tak widoczne dla innych ( dla mnie też :) ) efekty

#145 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 05 sierpień 2021 - 08:00

Super, że domowymi sposobami udało Ci się osiągnąć taki efekt. Ja też jestem zwolenniczką naturalnych metod.

#146 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 11 sierpień 2021 - 09:50

Ja zdecydowałam się na mikrodermabrazje z kwasem hialuronowym i muszę przyznać, że moja skóra na tym skorzystała.

#147 Guest_iwciaa

Guest_iwciaa
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2021 - 20:36

Ja od niedawna zakochałam się w zabiegach endermologii na twarz i ciało, rewelacja, zabieg wygładza i ujędrnia, wygładza zmarszczki, redukuje cellulit, dla mnie efekty są rewelacyjne. Chodzę  do salonu Mariposa  endermologia-warszawa.pl/ najlepsze miejsce do jakiego mogłam trafić.

#148 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 30 sierpień 2021 - 10:08

Myślę, że dobrze, gdy dobierze je po prostu kosmetolog. Ona najlepiej wie, co zadziała.

#149 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 02 wrzesień 2021 - 10:33

Zgadzam się, to jest podstawa, mało kto ma taką wiedzę, żeby samodzielnie dobrać sobie zabieg.

#150 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 05 wrzesień 2021 - 09:27

Ze swojej strony mogę doradzić endolifting twarzy fotona 4d. Ja miałam szczęście trafić do bardzo dobrej kliniki http://medicalaser.pl/laser-fotona-4d/gdzie tak mi doradzono i uważam, że był to wybór najlepszy z możliwych. Fotona 4d to nowoczesna laseroterapia urządzeniem, które jest bezkonkurencyjne jeśli chodzi o regenerację i obudowę komorek skóry.

#151 radiofrekwencja bydgoszcz

radiofrekwencja bydgoszcz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2021 - 22:51

Zgadzam się z Tobą, jednak ze swojej strony mogę polecić zabiegi na zmarszczki - radiofrekwencja mikroigłowa, terapie pca skin

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych