Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie zabiegi na zmarszczki polecicie?

wróć do serwisu Księgowość 108 odpowiedzi w tym temacie

#101 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 686 postów

Napisano 31 sierpień 2020 - 10:23

Oglądając programy i czytając nowinki kosmetyczne mówi się że jedyny krem który troszkę zmniejsza zmarszczki po co najmniej 3 miesiącach to te z dobrym składem retinolu. Reszta to tylko chwyt marketingowy .

Jesli chodzi o zabiegi, polecam fotoodmładzanie:

https://www.derma-me...otoodmladzanie/

Zabieg pobudza syntezę kolagenu w skórze.  Chodzę obecnie na zabieg do Darma Med w Krakowie, gabinet polecam. Na miejscu na pewno doradzą Wam odpowiednie zabiegi. 

#102 Guest_Luisska

Guest_Luisska
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2020 - 16:49

Na zmarszczki to najlepsze jest wypełnianie kwasem hialuronowym lub botoxem. Sma miałam już 2 krotnie zmarszczki wypełniane, zależy jaka zmarszczka i dopasowuje się wypełniacz. Mnie pomogła w pozbyciu się zmarszczek dr Dorota  Żukowska z łodzkiej kliniki Dermed, polecam.

#103 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 05 wrzesień 2020 - 10:31

Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej fajnym pomysłem może być zabieg laserem fotona 4d http://medicalaser.pl/laser-fotona-4d/Laseroterapia pozwalająca skorzystać np. z fotoodmładzania T3 (zabiegu delikatniejszego od dermabrazji laserowej czy głębokich peeleingów chemicznych), remodelingu skóry (np. do usunięcia drobnych zmarszczek) czy też redukcji blizn, przebrawień, rozstępów itp. Zastosowanie jest bardzo szerokie, bo laser fotona 4d to naprawdę super nowoczesne i skuteczne rozwiązanie.

#104 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 07 wrzesień 2020 - 08:21

Ja na razie nie mam widocznych zmarszczek, więc ograniczam się do maseczek i kremów wygładzających. Na zabiegi jeszcze przyjdzie czas.

#105 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 30 wrzesień 2020 - 01:48

Jeśli zdecydujesz się na zabieg z wykorzystaniem lasera, nie zapomnij o zaopatrzeniu się w krem Octenicare, który sprawi, że Twoja skóra będzie regenerować się znacznie szybciej (ma właściwości regenerujące i odkażające).

#106 Alicja33

Alicja33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 październik 2020 - 21:09

Może warto skorzystać z możliwości jakie daje medycyna estetyczna. Profesjonalne zabiegi znajdziesz w salonceleste.pl

#107 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 06 październik 2020 - 07:51

Ja sama w domu staram się takie zabiegi robić. Kupiłam sobie peeling wygładzający i maseczkę. To dodatkowo oczyszcza cerę więc mam 2 w 1.

#108 Guest_OLGA777

Guest_OLGA777
  • Goście

Napisano 10 październik 2020 - 20:48

Ja jestem zdania, że to lekarz powinien dobrać takie zabiegi. Umów się na konsultację do kliniki Demeter w Warszawie. Sama do nich chodzę więc śmiało mogę ci ich polecić. Jest to jedna z najlepszych tego typu placówek.

#109 murci

murci

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 20 październik 2020 - 12:11

Przede wszystkim to nie ma co liczyć na jakieś cudowne efekty po jednym zabiegu, o skórę trzeba dbać przez cały czas i żeby zobaczyć efekty potrzebujemy czasu :) Ja mogę polecić Nuvu Estetic w Krakowie (https://www.nuvuestetic.pl - tutaj link do ich oferty). Fajnie sprawdzają się takie zabiegi jak dermapen czy mezoterapia, a tam są wykonywane profesjolnanie 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych