Skocz do zawartości

Zdjęcie

dlaczego państwo nie finansuje szkół rodzenia

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 dwusuw

dwusuw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 19:56

Kolejne rządy potrafią tyle mówić o polityce prorodzinnej. Jednaka jeżeli chodzi o realne działania możemy działać jedynie na władze lokalne. Niestety perspektywa nie jest w tym zakresie różowa. Jak zazdrosne dziewczę rząd robi wszystko by niszczyć te inicjatywy. A przecież w czasach PRL-u gdy rodziło się wiele dzieci szkoły rodzenia były powszechne i darmowe. Władzom państwowym nie przeszkadzało, że prof. Fijałkowski twórca metodyki polskiej szkoły rodzenia jest zaangażowanym w swoich poglądach chrześcijaninem należącym do stowarzyszenia Focolare. Inwestycja w edukację przyszłych mam i ojców ma również znaczenie społeczne. To dzięki szkołom rodzenia dzieci rodziły się w przygotowanych do tego rodzinach. To było świadome macierzyństwo. Zapraszam na do lektury artykułu na blogu Zachowajmy Zdrowie zachowajmyzdrowie.pl/szkola-rodzenia-zadania-i-funkcje-spoleczne/ .

#2 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 14:29

W sumie nie zastanawiałam się nad tym wcześniej, ale to ważna kwestia. Myślę, ze kobiety powinny mieć dostęp do szkół rodzenia.

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 890 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 11:08

Bo krajem rządzą faceci.

Always look on the bright side of life!

#4 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 12:20

Co za dużo to nie zdrowo moim zdaniem

#5 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 28 grudzień 2018 - 12:47

Czego za dużo? Edukacji za dużo? Pomocy w tak ważnej kwestii jak wydawanie na świat nowego życia?

#6 tomekbd

tomekbd

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 grudzień 2018 - 16:30

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Rząd powinien wspierać, przykład idzie z krajów skandynawskich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych