Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okulary przeciwsłoneczne

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 11:30

Czy warto jest kupować je u optyka? 

Czy rzeczywisćie filtry tak mocno się różnią? 

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 11:50

Daj spokój idiotko

#3 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 09:48

Naprawdę nie widzisz tutaj jaka moze byc różnica pomiędzy okularami kupowanymi u optyka a w markecie? Przecież nawet cena powinna pokazywać, że bedzie tutaj znaczna roznica.  I nie chodzi tutaj jedynie o design ale:

o jakosć szkieł i filtry

oraz o wytrzymałość oprawek

Polecam zastanowić się nad Raybanami:

https://aurum-optics...wsloneczne.html- w sklepie jest na nie dobra promka. 

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 10:45

Okulary jak okulary, a gdzie się kupuje to już indywidualny wybór.

#5 Guest_Liljanka

Guest_Liljanka
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 09:05

Okulary jak okulary, a gdzie się kupuje to już indywidualny wybór.

chyba nie do końca, wydaje mi się że lepiej kupić porządne okulary które będą chroniły oczy przed słońcem niż jakieś tam z marketu które jeszcze bardziej popsują nasz wzrok i wcale nie będą nas zabezpieczać 

#6 Guest_janek

Guest_janek
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 09:36

@fashion.victim idz do marketu wszystko po 5 zł i kup sobie okulary. Zobaczysz jak sie szybko zmęczysz takimi okularami. Nie da sie funkcjonować.

@Liljanka ja osobiscie też szukam czegos porzadnego ale jest tego cała masa i nie umiem się na nic zdecydować.

#7 DoradcaOnlineZepter

DoradcaOnlineZepter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 10 marzec 2019 - 16:48

Witajcie! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi sposobami ochrony wzroku przez szkodliwym promieniowaniem. Przykładem takich rozwiązań może być chociażby Hyper LightWear. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. Ada

Doradca online Zepter International Poland

shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

#8 DoradcaOnlineZepter

DoradcaOnlineZepter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 10 marzec 2019 - 17:33

chyba nie do końca, wydaje mi się że lepiej kupić porządne okulary które będą chroniły oczy przed słońcem niż jakieś tam z marketu które jeszcze bardziej popsują nasz wzrok i wcale nie będą nas zabezpieczać 

Witaj.

Wybór oczywiście leży w gestii nas samych. Wybierając okulary mające chronić nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem słoneczym UV, niebieskim światłem słoneczym, czy niebiesko-fioletowym światłem emitowanym przez ekrany LCD i LED wybieramy zdrowie naszego wzroku. 

@fashion.victim idz do marketu wszystko po 5 zł i kup sobie okulary. Zobaczysz jak sie szybko zmęczysz takimi okularami. Nie da sie funkcjonować.

@Liljanka ja osobiscie też szukam czegos porzadnego ale jest tego cała masa i nie umiem się na nic zdecydować.

Okulary z plastikowymi "szkiełkami" dodatkowo zrobione na ciemno mogą bardzo przechytrzyć nasze oczy i narazić je na nieodwracalne w skutkach zaburzenia wzroku. Lepszą ochronę zapewniają okulary fulerenowe.

Ada

shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

#9 Guest_laipa

Guest_laipa
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 20:50

Wybór oczywiście leży w gestii nas samych. Wybierając okulary mające chronić nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem słoneczym UV, niebieskim światłem słoneczym, czy niebiesko-fioletowym światłem emitowanym przez ekrany LCD i LED wybieramy zdrowie naszego wzroku. 

Nie bardzo rozumiem, jak jedna para okularów będzie zarówno przeciwsłoneczna i do pracy przy komputerze?

#10 DoradcaOnlineZepter

DoradcaOnlineZepter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 15:15

Nie bardzo rozumiem, jak jedna para okularów będzie zarówno przeciwsłoneczna i do pracy przy komputerze?

Witaj Laipa, ponieważ okulary HyperLight EyeWear od Zepter posiadają kilka powłok, rożnego rodzaju , fuleren i dopiero soczewkę,aby w pełni dostosować wiązkę promieni jakie docierają do Twojego oka. Nie tylko promienie słoneczne męczą nasz wzrok i nie tylko przed nimi powinniśmy się chronić. 

https://shop.zepter....b-about-product

Ada

shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

#11 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 14:22

Kupiłam u optyka okulary, moim zdaniem bardziej bezpieczne są, dlatego poszłam do IqOptiq na Marszałkowską w Wawie i sobie wybrałam. Oczy są ważne, tu nie można ryzykować. A w salonie dostałam dobrą cenę i pani Karolina dobrała mi oprawki do mojego kształtu twarzy.

#12 Guest_Liljanka

Guest_Liljanka
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 17:36

no sporo jest tego na rynku. Z jednej strony to dobrze bo jest w czym wybierać, ale z drugiej strony weź tu się zdecyduj i kup dobrze ..

Laipa, ponieważ okulary Hyper Light Wear od Zepter posiadaja kilka powłok, róznego rodzaju , fuleren i dopiero soczewkę,aby w pełni dostosować wiązkę promieni jakie docieraja do Twojego oka. Nie tylko promienie słoneczne męczą nasz wzrok i nie tylko przed nimi powinniśmy się chronić. 

To na co zwrócić uwagę przy zakupie ? Czym się sugerować ?

.

#13 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 20:08

@liljanka w sieciówkach jest multum okularów przeciwsłonecznych, ale podejrzewam , że ich jakość co do ochrony wzroku jest nikła :c chyba najlepiej u optyka takie nabyć.

@doradcaonlinezepter a czy w takim razie nie widzimy wszystkiego ciemniej siedząc przy komputerze w okularach przeciwsłonecznych ?

#14 Guest_Liljanka

Guest_Liljanka
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 12:56

@Malinowska Tak w sieciówkach tego jest sporo, ale wydaje mi się że koło ochronnych to one w ogóle nie leżały dlatego wydaje mi się że kupno u optyka to najlepsze rozwiązanie 

#15 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 06 kwiecień 2019 - 17:33

@liljanka szkoda wzroku moim zdaniem, nie warto ich męczyć jakimiś pseudo okularami z pseudo ochronnym filtrem.

@liljanka a masz może jakieś okulary godne polecenia ? Rozglądałaś się już za jakimiś na ten sezon ?

#16 LameHipa

LameHipa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 11:24

u optyka pewnie

#17 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 12:41

@liljanka szkoda wzroku moim zdaniem, nie warto ich męczyć jakimiś pseudo okularami z pseudo ochronnym filtrem.

@liljanka a masz może jakieś okulary godne polecenia ? Rozglądałaś się już za jakimiś na ten sezon ?

@Malinowskaaa rozumiem że te okulary z marketow za 50 zł to samo zło ? Dlaczego?

@liljanka Ja też szukam teraz okularów. Myslalem o takich z marketów ale ludzie piszą że niszczą wzrok.

#18 Guest_Liljanka

Guest_Liljanka
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 17:20

@Olek okulary powinny chronić nasze oczy przed szkodliwymi promieniami, a wydaje mi się że takie tanie nie mają żadnej ochrony w swoich szkłach, albo jakąś minimalną. Kiedyś słyszałam że jeszcze można sobie popsuć wzrok nosząc takie okulary

@Olek absolutnie nie z marketu! jak już coś szukasz to konkretnego, może troszkę droższego ale lepszego 

#19 Guest_szym

Guest_szym
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 09:47

@Liljanka a wiesz moze czmeu możemy popsuć sobie wzrok ? Co na to wpływa?

@Liljanka a co to znaczy cos lepszego? drozszego? Nie zawsze cena idzie w parze z jakościa. wszystko zalezy od firmy.

#20 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 19:14

Szukając porządnych okularów przeciwsłonecznych, proponowałbym zajrzeć do sklepu internetowego https://www.twojesoc...oneczne-ray-ban który posiada je w swojej ofercie w niewygórowanych cenach (można w niej znaleźć zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne, czy soczewki kontaktowe). Niemniej jednak uważam, że naprawdę warto do niego zajrzeć i złożyć zamówienie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych