Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup mieszkania to życiowa decyzja

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 11:42

Osoby poszukujące swojego własnego M często mają dylemat czy skorzystać z usług biura nieruchomości. Wśród osób, które mają za sobą doświadczenia związane z kupnem mieszkania przez pośrednika panują mieszane opinie – jedni są zadowoleni, a inni wręcz przeciwnie. Wszystko zależy od kompetencji i podejścia konkretnego pośrednika.

Powrót do artykułu: Zakup mieszkania to życiowa decyzja

#2 Guest_Online Ekspert Compensa

Guest_Online Ekspert Compensa
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 11:42

Kupując mieszkanie warto od razu pomyśleć o jego ubezpieczeniu. Mieszkanie można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczywiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.

#3 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 10:34

Rzeczywiście całkiem sporo zależeć może od samego biura nieruchomości. Ja sam miałem styczność przede wszystkim z biurem nieruchomości Verso z Wrocławia. Kupowałem za ich pośrednictwem mieszkanie i byłem zadowolony przede wszystkim z profesjonalnego doradztwa, ale też atrakcyjnych pod względem cenowym ofert. Na https://www.verso.co...tial/mieszkania możecie się za czymś ciekawym rozejrzeć. ;)

#4 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 21:46

Kupiłam mieszkanie z SDP Nieruchomości i ani przez sekundę nie żałowałam, że zdecydowałam się na pośrednika. Agent pomógł mi szybko załatwić papierologię. Nie musiałam codziennie czyhać na ogłoszenia na różnych portalach, ani wydzwaniać codziennie do właścicieli mieszkań, które wpadły mi w oko. Kupno przez pośrednika, to duża oszczędność czasu, a jak wiadomo, czas to pieniądz ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych