Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zakup mieszkania to życiowa decyzja


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 102501 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 11:42

Osoby poszukujące swojego własnego M często mają dylemat czy skorzystać z usług biura nieruchomości. Wśród osób, które mają za sobą doświadczenia związane z kupnem mieszkania przez pośrednika panują mieszane opinie – jedni są zadowoleni, a inni wręcz przeciwnie. Wszystko zależy od kompetencji i podejścia konkretnego pośrednika.

Powrót do artykułu: Zakup mieszkania to życiowa decyzja

#2 Guest_Online Ekspert Compensa

Guest_Online Ekspert Compensa
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 11:42

Kupując mieszkanie warto od razu pomyśleć o jego ubezpieczeniu. Mieszkanie można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczywiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.

#3 Salvatore Conte

Salvatore Conte

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 10:34

Rzeczywiście całkiem sporo zależeć może od samego biura nieruchomości. Ja sam miałem styczność przede wszystkim z biurem nieruchomości Verso z Wrocławia. Kupowałem za ich pośrednictwem mieszkanie i byłem zadowolony przede wszystkim z profesjonalnego doradztwa, ale też atrakcyjnych pod względem cenowym ofert. Na https://www.verso.co...tial/mieszkania możecie się za czymś ciekawym rozejrzeć. ;)

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych