Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mały ZUS od 1 stycznia 2019 r. - poradnik

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516214 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 17:05

Od 1 stycznia 2019 r. przedsiębiorca będzie mógł opłacać obniżone składki na ubezpieczenia społeczne. Jakie obowiązki będzie miał przedsiębiorca związane z korzystaniem z "małego ZUS"? Jak długo można korzystać z "małego ZUS"? Odpowiedzi na te pytania w niniejszym poradniku.

Powrót do artykułu: Mały ZUS od 1 stycznia 2019 r. - poradnik

#2 Guest_Kate

Guest_Kate
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 17:05

Proszę o konkretne przykłady np kwot 30 tys i 50 tys . Co w przypadku osób samotnie wychowujących dzieci i prowadzących dzialalność gospodarczą. Czy przychód ten dzieli ?

#3 Guest_Marek Modzelewski

Guest_Marek Modzelewski
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 16:17

Jaka jest procedura zgłoszenia do małego zus, terminy formularze itp, czy jak przegapimy styczeń, to czy będzie można od lutego itd itp ?

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:22

DLA KOGO WRESZCIE TEN MAŁY ZUS???? osoby prowadzące działalnosc jednoosobową będące na karcie i osoby zwolnione z podatku Vat nie mogą przejsc na mały zus!!!!mydlenie oczu i nic więcej!!!!kogo mającego przychód zwolnią z podatku vat???mam bardzo niski dochód i jeszcze od pół roku przebywam na zwolnieniu lekarskim,chcialam przejsc na niski zus ale nie uda mi sie bo jestem na ryczałcie i jestem zwolniona z podatku vat!tyle mi sie zmieniło.....

#5 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:47

DLA KOGO WRESZCIE TEN MAŁY ZUS????osoby prowadzące działalnosc jednoosobową będące na karcie i osoby zwolnione z podatku Vat nie mogą przejsc na mały zus!!!!mydlenie oczu i nic więcej!!!!kogo mającego przychód zwolnią z podatku vat???mam bardzo niski dochód i jeszcze od pół roku przebywam na zwolnieniu lekarskim,chcialam przejsc na niski zus ale nie uda mi sie bo jestem na ryczałcie i jestem zwolniona z podatku vat!tyle mi sie zmieniło.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych