Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak ograniczyć koszta pożyczek?

wróć do serwisu Moja Firma 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Adaś2486

Adaś2486

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 05 marzec 2020 - 10:59

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.

#22 Krzysiekr3

Krzysiekr3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 kwiecień 2020 - 15:33

Czy są jakieś efektywne sposoby na obniżenie kosztów związanych z pożyczkami? Pytam tutaj, bo często mam spore potrzeby w tym zakresie.

A nie chciałbym zbyt dużo płacić za pożyczony kapitał.Witam,

Zgadzam się z opiniami, że najlepiej wykorzystywać platformy do porównywania kilku, kilkunastu produktów finansowych składając tylko jeden wniosek. W ten sposób można także w sposób online otrzymać pożyczkę. Po krótkim rozeznaniu znalazłem kolejną platformę do pożyczek online https://wnioskomat.com. Wniosek pożyczkowy przeszedł u mnie dość sprawnie. Niestety nie otrzymałem nigdzie pożyczki (chyba mam jednak za słaby BIK) ale złożonych wniosków było tylko kilka. Wyczytałem także, że wiele firm pożyczkowych zawiesiło działalność ze względu na drastyczne ograniczenia w maksymalnym koszcie kredytu - zmiana z 55% do 21%. Wydaje się (po przeczytaniu dość sporo artykułów), że biorąc pod uwagę koszt pieniądza - ok 10% , szkodowość ok 10%, koszty operacyjne 5% i sieć sprzedaży to nie da się zarobić już na tym biznesie nie będąc bankiem. Co o tym myślicie?   

#23 kamiloseq

kamiloseq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 maj 2020 - 14:54

Ja osobiście zawsze używam rankomat pożyczek bo porówynwanie wszystkich ofert wszystkich placówek chyba jest nie możliwe a jeśli to bardzo czasochłonne

#24 solary

solary

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 maj 2020 - 13:51

Proste, dobierz taką, która ma niskie oprocentowanie, poszukaj na Expander

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych