Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak ograniczyć koszta pożyczek?

wróć do serwisu Moja Firma 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 lithery

lithery

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 04 listopad 2018 - 11:08

Czy są jakieś efektywne sposoby na obniżenie kosztów związanych z pożyczkami? Pytam tutaj, bo często mam spore potrzeby w tym zakresie.

A nie chciałbym zbyt dużo płacić za pożyczony kapitał.

#2 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 09:05

Porównywanie, porównywanie i jeszcze raz porównywanie. W sieci jest bardzo wiele narzędzi pozwalających porównac sobie oferty pozyczek poszczegolnych firm oraz pozwalających zdecydowac sie na tę najlepszą ofertę dla Ciebie. Poza tym jeśli nie czujesz sie tak dobrze w dziedzinie finansów to dobrze jest porozmawiać z doradcą finansowym. I niech taki doradca coś dla Ciebie wybierze....

Zerknij sobie również tutaj:

https://alebank.pl/k...bkich-pozyczek/

Na stronie jest artykuł opisujący koszta pożyczek prywatnych a koszta pożyczek w bankach. 

#3 cholllima

cholllima

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 23:29

Polecam sprawdzić kredyt.eurobank.pl

#4 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 11:59

Czy są jakieś efektywne sposoby na obniżenie kosztów związanych z pożyczkami? Pytam tutaj, bo często mam spore potrzeby w tym zakresie.

A nie chciałbym zbyt dużo płacić za pożyczony kapitał.

Kilka porad z mojego punktu widzenia:

porównywanie ofert, ewentualnie skorzystanie z pomocy doradcy kredytowego.... Warto jest na pewno korzystać z serwisów tego typu:

https://www.bancovo....-na-40-tysiecy/

Które dają mozliwość porównania sobie ofert kredytów w poszczególnych firmach

Dokładne wczytanie się w warunki pożyczki

Zastanowienie się czy będzie lepszy z naszej perspektywy kredyt gotówkowy czy może jednak hipoteczny

Oraz wzięcie dokładnie takiej sumy, jaka jest nam potrzebna. Nie ma sensu pożyczać więcej, bo będziemy musieli to w końcu spłacić i z procentem

#5 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 18:00

Witam! Jako przedstawiciel Wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#6 Adambb

Adambb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 28 maj 2019 - 09:35

Po pierwsze warto jest dokłądnie porównać sobie oferty pożyczek. W sieci jest wiele kalkulatorów, ktore mogą pokazać ile pozyczka będzie kosztowała. Oraz wiele porównań które mogą pokazać jaka oferta jest najlepsza. Coś takiego będzie o wiele lepsze niż korzystanie z pomocy doradcy bo będziemy pewnie, że rzeczywiście zdecydowaliśmy się dla siebie na najlepsza ofertę pożyczki.

Po drugie trzeba zastanowić się czy będziemy w stanie rzeczywiście tę pożyczkę spłącić. Czy zarabiamy dostatecznie tyle aby nie było to dla nas problemem. 

Zerknijcie sobie tutaj:

https://www.zyciepab...ki-na-raty.html

Na stronie jest opisane jak rozplanować spłatę pożyczki na raty. 

#7 Guest_klara

Guest_klara
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 13:36

Jak długo trzeba czekać na decyzję o przyznaniu pożyczki z wonga?

#8 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 10:33

A proso Wonga, bo nie wiem. Ale wiem, że na finiata.pl — to odnawialna linia finansowania dla firm na decyzje czeka się kilkanaście minut po przesłaniu wniosku z wymaganymi dokumentami. Tyle że jest to pożyczka dla osób prowadzących działalność gospodarczą. No i jeśli chodzi o ograniczanie kosztów pożyczek to najlepszym sposobem jest wybieranie pożyczek z najniższym oprocentowaniem. 

#9 Markko

Markko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 11:04

A nie można w tym wypadku załatwić tego tak, jak np. załatwia się kredyty konsolidacyjne?

#10 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 09:02

A czy kredyty konsolidacyjne są opłacalne? Bo z tego, co wiem to nie. Jak ktoś zagłębi się w odsetki i koszty pożyczki to łatwo można przeliczyć, że konsolidacja nie jest opłacalna. Trzeba szukać pożyczki czy linii finansowania jak na Finiacie gdzie koszty są minimalne. 

#11 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 14:46

Witam! Klara, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Dokładamy wszelkich starań, żeby proces wnioskowania był jak najszybszy - zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas dni ustawowo wolnych od pracy, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00. Zachęcam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: wonga.pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

#12 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 13:41

A czy w Wonga są pożyczki dla firm? Jakie są oprocentowania? Bo sprawdzałam i na finiata.pl to 2,9% od wypłaconego limitu maksymalnie i to nawet lepsza oferta niż w niektórych bankach. 

#13 Guest_Podejzany

Guest_Podejzany
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 08:25

Pytanie tylko jakie inne wymagania ma Finiata, bo na pewno przy takim oprocentowaniu o jakim piszesz musi być jakiś haczyk!

#14 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 07:46

Powiem Ci, że kwestia zrozumienia oferty. To odnawialna linia kredytowania dla biznesu. Czyli masz np. limit 10 tysięcy do dyspozycji na dowolny cel i wykorzystujesz tyle ile potrzebujesz. Coś jak karta kredytowa. Zabezpieczeniem z tego, co wiem jest podpięcie karty z której jest sciagana opłata za udzielenie limitu i jest formą zabezpieczenia. 

#15 Guest_Kaja

Guest_Kaja
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 14:02

Finiata ostatnio jest dość popularna i chyba nawet jakieś nagrody dostała za dobrą ofertę dla biznesu. Oczywiście to zawsze pożyczka. Ale ktoś mi mówił, że oprocentowanie maja nawet lepsze niż w bankach.

#16 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 15:25

Witam! Mgzeta, wonga.com udziela pożyczek wyłącznie osobom fizycznym.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

#17 KAHAEM

KAHAEM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 11:34

No najlepiej byłoby w ogóle zrezygnować z pożyczek co nie, sam pod sobą dołki kopiesz ;)

#18 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1020 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 07:15

Warto poszukać informacji odnośnie tego, jakie koszty pożyczek i kredytów są obowiązkowe, a z jakich można zrezygnować. Głównie chodzi o koszty dodatkowych ubezpieczeń. Na http://twojewydatki....st-obowiazkowe/ można o tym przeczytać.

Always look on the bright side of life!

#19 jawoorek

jawoorek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 13 październik 2019 - 16:40

Osobiście przeczytałem wiele artykułów i treści na temat ograniczenia kosztów pożyczki i szczególnie polecam stronę morebanker.pl, gdzie znajdziecie porady dotyczące oszczędzania, minimalizacji ryzyka, tworzenia domowego budżetu i tym podobne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych