Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy poszkodowany w wypadku nie otrzyma odszkodowania z OC?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671391 postów

Napisano 30 październik 2018 - 14:03

Zakup samochodu wiąże się z obowiązkiem zawarcia umowy ubezpieczenia OC. Mimo że polisa ta jest obowiązkowa dla wszystkich kierowców, to nie zawsze chroni ich kieszeń. W niektórych sytuacjach ubezpieczyciel nie wypłaci nam pieniędzy. W umowie znajduje się wiele wyjątków zwalniających ubezpieczyciela z obowiązku wypłaty odszkodowania lub zadośćuczynienia. Istnieją także przypadki kiedy to zakład ubezpieczeń żąda zwrotu za wypłacone już środki.

Powrót do artykułu: Kiedy poszkodowany w wypadku nie otrzyma odszkodowania z OC?

#2 Guest_OEPolisaPlus

Guest_OEPolisaPlus
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 14:03

Jeśli ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania lub je zaniżył zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami pod numerem 781 000 781 lub na stronie polisaplus.pl. Ekspertyza jest szybka i bezpłatna. W razie pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Kasia z Polisa Plus

#3 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 14:50

Znam sytuację, gdy ktoś dostał obniżone odszkodowanie z OC właśnie przez niezapięte pasy, co w mojej ocenie nie do końca jest fair. W każdym razie, z taką sprawą można jeszcze coś zrobić tak jak zrobił to mój znajomy i uzsykać więcej kasy ze sprzedaży szkody. W tym temacie polecam firmę BEKER POLSKA gdzie wystarczy przesłać dokumenty szkody aby wiedzieć co i jak :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych