Kategorie
Skocz do zawartości

Dobry adwokat prawo spadkowe Łódź

Gość Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć szukam dobrego adwokata który kompleksowo przeprowadzi moją sprawę spadkową po zmarłej babce oraz dział spadku i zniesienie wspówłasności. Czytałem sporo o mecenasie Igorze Klimkowskim. Poproszę opinie - chciaż na priv na temat w/w mecenasa. Z góry dziękuję

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Moja opinia o tym człowieku jest jak najlepsza. Wcześniej korzystałem z pomocy "niby" doświadczonego adwokata który wydawało się że zna się na rzeczy. Nic bardziej mylnego. Pisma były składane z opóźnieniem przez co sąd je częściowo odrzucił. Nie byłem informowany co się dzieje w sprawie. Mecenas Klimkowski jest odwrotnoscia poprzednika. Przygotowany informował mnie na bieżąco co się dzieje w sprawie. Wszystko tłumaczył. Zawsze był przygotowany. Polecam. Jeśli nie masz namiarów do niego to podaję 600365228.

• 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Marcin Ostrowski
Guest_Michal mecenas Igor Klimkowski to jeden z lepszych specjalistów z zakresu prawa spadkowego. Z tego co wiem jest również autorem artykułów o tej tematyce i prowadzi zajęcia ze studentami prawa. Miałem z nim kontakt podczas konsultacji prawnej i nie będę ukrywał dzięki niemu uniknalem zapłaty zachowku z darowizn wcześniej otrzymanych. Poszukaj w necie namiarów na niego.

Gość Robert Gorski
Kilka miesięcy temu zakończyłem współpracę z mecenasem Igorem Klimkowskim. Powiem szczerze że z lepszym prawnikiem nie miałem do czynienia chociaż wcześniej współpracowałem z kancelaria z Warszawy. Bez porównania. Mecenas Klimkowski przedstawił mi z czym muszę się liczyć składając wniosek do sądu, jak to wygląda itd. Sprawa zakończona sukcesem. Aktualny nr 600365228 adrs aktualny na stronie igor klimkowski.pl

Gość Michał1978
Osobiście korzystałem z pomocy Pana Igora Klimkowskiego który udzielał mi porady. Bardzo dobrze przygotowany. Rozjasnil mi wszystko co i jak i co dla mnie najważniejsze nie patrzył na zegarek żeby już zakończyć. Miałem możliwość uzyskania pomocy do wyczerpania tematu. Polecam

• 4 miesiące temu...

Z Łodzi w prawie spadkowym specjalizuje się adwokat Chróścielewska. Ogólnie prawo rodzinne to jej tematyka - rozwody, spadki, alimenty.  Mi pomogła przy rozwodzwie i rzecz jasna w nasępnej kolejności alimentach 

Cenowo nie było dramatu, a za dobrego prawnika czasem warto zapłacić chociaż tak jak mówię tutaj tragedii nie ma. Pani adwokat zna się na temacie. Nie odpuszcza do samego końca co się bardzo ceni. 

Gość Dzesika

Moja sprawę spadkową a potem o dział spadku rewelacyjnie poprowadził adwokat Jarosław Szkudlarek i mogę go polecać do spraw spadkowych zwłaszcza tych skomplikowanych tak jak moja sprawa. 

U mnie nie było łatwo. Dodatkowo wojna z najbliższą rodziną. Zapytałam mojego firmowego prawnika kogo od spraw spadkowych. Dostałam numer do pani Magdy. Nie zawiedliśmy się. Zaopiekowała się naszą sprawą w sposób idealny. Od roku ta sądowa wojenka to historia. Udało nam się dostać to co chcieliśmy. Polecam z całego serca,

http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/

• 2 tygodnie później...

Korzystałem przy sprawie spadkowej z pomocy Mecenas Chróścielewskiej. Była to druga prawniczka która mi pomogała. Pierwsza w wojnie o dom po rodzicach skapitulowała. Pani Chróścielewska się nie poddała i pomogła mi w tym co obiecała. . Jest rzeczywiście skuteczna i bardzo zawzięta  :) http://spadkowe-prawo.pl/

• 3 miesiące temu...

Co prawda w zakresie prawa karnego, ale mecenas Olężałek okazał się skuteczny i wywalczył nadzwyczajne złagodzenie kary w związku z kradzieżą. Mogło się to dużo gorzej dla mnie skończyć.  

Moją sprawą również zajmował się mecenas Mariusz Olężałek. Trudna sprawa była, nie będę się rozpisywał, ale pan mecenas sobie poradził. Majstersztyk z niego jeżeli chodzi o prawo karne. Bardzo sprawnie działał i zakończył rozprawę z sukcesem dla nas. 

Ja polecam adwokata Jarosława Szkudlarka z Łodzi, Pan adwokat jest przemiłym, kulturalnym i bardzo kompetentnym mecenasem, jest przede wszystkim uczciwy, nie obiecuję gruszek na wierzbie tylko podchodzi do sprawy bardzo realistycznie.Jakość usług jest naprawdę bardzo wysoka , a przygotowanie do sprawy perfekcyjne. Posiada ogromną wiedzę prawnicza. Cieszę się że trafiłem do kancelarii Pana mecenasa i bardzo polecam. W mojej sprawie spadkowej gdzie w grę wchodziło unieważnienie testamentu, a później w dziele spadku itd sprawdził się znakomicie zawsze będąc na sprawie osobiście. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Paweł

• 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Na kancelaria-kfk.pl/specjalizacje/prawo-cywilne/prawo-spadkowe jest również informacja wraz z ofertą jednej z kancelarii, która specjalizuje się w prawie spadkowym. Wszystko zależy od tego czy sprawa spadkowa jest skomplikowana, czy nie. Często to w takich wypadkach tylko formalności. 

• 1 miesiąc temu...

Nie jestem z Łodzi, ale do Sieradza nie masz daleko. Mi pomogła w takiej sprawie mec. Justyna Pawłowska. Trochę trwała, ale no finalnie jestem zadowolony. Nie zdziera kasy, płaciłem w ratach. Wszystko było dograne i zawsze była przygotowana. Wklejam stronke, gdybyś jeszcze nie załatwił tej sprawy, zawsze możesz się z nią skonsultować... Pozdr Maciek http://adwokat-pawlowska.pl/

• 1 miesiąc temu...
Gość Sylwia Kotowska

Adwokat  Magdalena Chróścielewska i Jej Adwokaci z Kancelarii Adwokacka Chróścielewska&Chróścielewski to mistrzowska klasa w sprawach spadkowych. Mega skuteczni. siedzą  w tym od kilkunastu lat i to widać.

• 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...