Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile zarabia żołnierz zawodowy - cz. II


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 672007 postów

Napisano 23 październik 2018 - 08:12

Wojsko oferuje żołnierzom bardzo korzystne warunki finansowe. Żołnierze mogą liczyć nie tylko na wysokie wynagrodzenie zasadnicze ale również na szereg dodatków i innych należności finansowych. Co więcej, w styczniu 2019 r. żołnierze otrzymają wysoką podwyżkę wynagrodzeń.

Powrót do artykułu: Ile zarabia żołnierz zawodowy - cz. II

#2 Guest_Godfather

Guest_Godfather
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 08:12

Nieźle zarabiają ci wojskowi, nawet na najniższym szczeblu. Myślę jednak, że zarobki są adekwatne do ciężaru pełnionej służby.

#3 Guest_alibaba

Guest_alibaba
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 16:25

Jakiego ciężaru ? Znam kilku zawodowych żołnierzy. Przychodzą do pracy, trochę się pokręcą poobijają i do domu. Tematy militarne i techniczne w ogóle ich nie interesują. Zero wiedzy na temat uzbrojenia oprócz tego które mają na stanie, za to doskonale wiedzą jakie dodatki i świadczenia im przysługują. Zero wiedzy o sprzęcie potencjalnego przeciwnika, zero motywacji do szkolenia czy ewentualnej walki. W razie wojny to najpierw siedzieli by i czekali na rozkazy a w razie ich braku ze względu na np. brak łączności poddali by się albo  porzucili lub schowali broń przebrali w cywilki i poszli do domu. Tacy to nasi obrońcy. #4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 17:39

zatora piotr zarobkiDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych