Skocz do zawartości

Zdjęcie

Narzędzia IT usprawniające pracę

ocr program optima narzędzia IT

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magda_H

Magda_H

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 październik 2018 - 07:28

Z jakich rozwiązań korzystacie, aby usprawnić pracę biura? Czy widzicie zauważalną różnicę między pracą w standardowym trybie, a po wdrożeniu narzędzi IT, takich jak OCR?

Ze swojej strony polecam eSZOK od CTI - oprócz OCR i programu dla biura jest dodatkowy moduł dla klientów biura, gdzie można przesyłać wygodnie dokumenty. Pliki są przetwarzane w tle i mogą być weryfikowane i zatwierdzane przez pracownika biura lub bezpośrednio trafiać do Rejestru VAT (Optima). Do tego klienci i biuro mają wgląd do skanów tych samych plików i mogą komunikować się za pomocą czatu nawet w obrębie konkretnej faktury, co obustronnie oszczędza czas na zbędne wyjaśnienia i przeszukiwanie segregatorów. Na bieżąco dochodzą nowe funkcje, jak rozdzielanie i łączenie zeskanowanych plików czy podgląd danych kadrowych, płatności, zestawień, powiadomienia o deklaracjach itp.

A jak to wygląda w Waszych biurach, próbowaliście wdrażać tego typu rozwiązania? Jakie macie doświadczenia?

#2 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 26 październik 2018 - 11:19

Ja postanowiłam usprawnić pracę w mojej firmie stawiając na outsourcing it. W oko wpadła mi oferta ze stronki: https://pl.gigroup.c...outsourcing-it/przeczytałam wszystko dokładnie i podjęłam z nimi współpracę. W tym momencie mam dostęp do najlepszych specjalistów z branży IT oraz oszczędziłam na kosztach związanych z infrastrukturą. Także nic dodać, nic ująć. Naprawdę warto czasami rozważyć i takie rozwiązanie.

#3 martano

martano

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 listopad 2018 - 22:46

Witam , ja korzystam głównie z excela i worda. Najważniejsze ma się w głowie.

#4 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 18:42

Jeżeli nie radzimy sobie z kwestiami IT w firmie to zawsze można pomyśleć też o outsourcingu IT. To teraz popularny termat. Poczytajcie sobie o tym tutaj: https://www.komputer...onawce/qqbx3nz

W przypadku małych firm jest to szczegolnie oplacalne finansowo. 

#5 Guest_Marlena

Guest_Marlena
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 17:55

Na pewno dobry ERP z obsługą magazynu (u mnie R2firma to ogarnia wszystko) plus z modułem statystyk i analiz. Do tego na pewno dobry CRM (tu mam rozwiązanie dedykowane) no i cały komplet darmowych narzędzi w stylu Google Documents - dzisiaj nawet Office'a nie trzeba instalować.

#6 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 28 luty 2019 - 10:52

Jak do tej pory sprawnie prowadzą nam obsługę informatyczną w firmie Omega – itomega.pl. Można się zawsze skontaktować z doradcą, jest jeden informatyk zajmujący się konkretnie nami, także wiadomo do kogo dzwonić, kogo pytać i tak dalej a to bardzo ułatwia i przyśpiesza całą współpracę.

#7 mstawskam

mstawskam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 22:49

Zobacz na https://sidgroup.pl/...cja-sap-s-4hana. Posiadają bogatą ofertę rozwiązań informatycznych dla firm. Mój znajomy ma i poleca  :)

#8 GRF123

GRF123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 maj 2019 - 13:09

Firma, w której pracuje usprawniła swoje działanie dzięki zleceniu prac informatycznych zewnętrznej firmie aITik - aitik.pl/outsourcing-it/.

Ja najbardziej cenię sobie ich za szybką reakcję. Niedawno mieliśmy awarię komputera, bez którego nasza praca jest znacznie utrudniona. Szybki telefon i chwilę później był u nas ich pracownik. Błyskawicznie uporał się z błędem systemu i mogliśmy wrócić do codziennych czynności. Nieoceniona pomoc, naprawdę warto inwestować i zainteresować się usługami takimi jak outsourcing IT  ;)

#9 Guest_sosual

Guest_sosual
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 14:28

U nas w firmie wszelkie aspekty z serwisem i administracją urządzeniami IT outsourcujemy na zewnątrz, zdecydowanie mogę polecić firmę 

itex-serwis-komputerow.pl ze względu na wiele lat współpracy

#10 markopolo

markopolo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaCaelum Świebodzin

Napisano 25 sierpień 2019 - 16:06

A czy macie w ofercie także odzyskiwanie danych z dysku Poznań? Bo mnie by to właśnie interesowało, a ciężko jest znaleźć dobrą firmę która by się tego podjęła.

#11 Servus

Servus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 11:48

Dlatego chyba najlepiej jest być w stałej współpracy z firmą, która oferuje takie usługi, tak samo jak i serwis innych urządzeń czy nawet najprostsze zadania informatyczne. Taka obsługa informatyczna firm oferowana jest na przykład przez firmę Akte z Poznania.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ocr, program, optima, narzędzia, IT

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych