Skocz do zawartości

Zasiłek chorobowy

wróć do serwisu Kadry 26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 12:20

I właśnie normalnie bym się do końca zwolnienia tym nie przejmował, bo bym miała stary zasiłek, ale po tym, co mi znajomy powiedział mam wątpliwości, czy on będzie mi obliczony na nowo, według nowych zasad.

#22 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 12:23

I właśnie normalnie bym się nie przejmowała, bo miałabym ten sam zasiłek do końca zwolnienia, ale po tym co mi znajomy powiedział mam wątpliwości, czy jak mi się zmienił pracodawca, to mój zasiłek będzie obliczony od nowa na nowych zasadach.

#23 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 12:26

I właśnie normalnie bym się nie przejmowała, bo miałabym ten sam zasiłek do końca zwolnienia, ale po tym co mi znajomy powiedział mam wątpliwości, czy jak mi się zmienił pracodawca, to mój zasiłek będzie obliczony od nowa na nowych zasadach.

#24 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 12:28

Wybaczcie, trzy razy mi się skopiowało :)

#25 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 18:06

Ale jakie wypowiedzenie wejdzie w życie?
Zmienił się pracodawca? Czy co?
Dostałaś jakieś pismo?
Zmieniłaś firmy?

#26 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12577 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 07 październik 2018 - 19:18

To wszystko jest napisane na poprzedniej stronie. 

Skoro jesteś chora i nie ma cię w pracy, to w jaki sposób pracodawca wręczył ci wypowiedzenie ?

Jak odbyło się przejście zakładu pracy na nowego właściciela ? To jest dg czy jakaś spółka ?

#27 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 19:41

Już tłumaczę. Wypowiedzenie dostałam pocztą, listem poleconym. Ci, których nie było w pracy, wszyscy w ten sposób dostali. To jest chyba zwyczajna działalność, chociaż głowy nie dam. W każdym razie stary szef przekazał firmę nowemu, który rozpoczął nowe porządki. W wypowiedzeniu zostałam poinformowana, że za miesiąc będę pracowała jedynie na część etatu.
I oto właśnie pytam. Generalnie normalnie bym otrzymywała do końca zwolnienia (czyli u mnie 2 miesiące) zasiłek według starych zasad.
Lecz nie wiem, czy jak się zmienia pracodawca, to mój zasiłek nie będzie obliczony od nowa w tej sytuacji ?
Tak mi powiedział znajomy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych