Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przygotować auto do jesieni?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49634 postów

Napisano 02 październik 2018 - 12:00

Kalendarzowa jesień już się zaczęła, a wraz z jej nadejściem zagościły niższe temperatury i zmienna pogoda. Warto przygotować auto do jesieni, by jego użytkowanie było przyjemnością a nie utrapieniem.

Powrót do artykułu: Jak przygotować auto do jesieni?

#2 Guest_facet

Guest_facet
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 12:00

Opony będę musiał zamówić bo lada chwila letnie kapcie przestaną sie nadawać. Klocki w ten weekend wymieniam, bo akurat kurier mi przywiózł oe delphi co zamawiałem, a że mam garaż i narzędzia to sam sobie poradzę.

#3 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 12:42

NA pewno warto zaopatrzyć się w dobry płyn chłodniczy np. taki: k2.com.pl/produkty/k2-kuler-35c-zielony-5l. Wytrzymuje temperatury takie jak -35 stopni. Na pewno Was nie zawiedzie.

#4 Guest_eryk

Guest_eryk
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 10:29

Chyba najważniejsze to wymiana opon, sam w tym roku muszę zakupić nowe, na szcęście trafiłem na promocję opon w aso forda na oponyzimowe i od razu sobie wymienię za niedużą kasę

#5 Guest_watykanczyk

Guest_watykanczyk
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 06:53

A jak to konkretnie wygląda w ASO cenowo? Mam forda focusa i tez już powoli przychodzi czas na mnie.

#6 Guest_jurnyogier

Guest_jurnyogier
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 18:32

co do cen to tutaj na stronie forda jest cała rozpiska akcjaserwisowa.pl/oponyzimowe

#7 Guest_animisie

Guest_animisie
  • Goście

Napisano 24 listopad 2020 - 19:23

teraz w ogóle to sprawdziłem samochód przed zimą, za 69 złotych w aso forda, porządne sprawdzenie auta zawsze sie przyda. fajną cene na tę usługę dali

#8 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 26 listopad 2020 - 15:46

Gdy jest mi potrzebny samochód to wypożyczam go od Auto Expert za niewielką opłatą i nie muszę się martwić o jego konserwację czy naprawę. Polecam takie rozwiązanie, jest bardziej korzystne od zakupu i utrzymywania własnego auta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych