Skocz do zawartości

Zdjęcie

pracownia krawiecka Warszawa

pracownia krawiecka warszawa krawiec togi

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 moniuszko87

moniuszko87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 16:46

Hej, czy ktoś z Was korzystał z usług tej pracowni krawieckiej: http://www.styl.elo.pl/? Chodzi mi o specjalistyczne stroje, uniformy. A z tego co wiem, specjalizują się właśnie w takich "niszowych" strojach jak togi czy mundury. 

#2 dyzia

dyzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 09:40

Hej, czy ktoś z Was korzystał z usług tej pracowni krawieckiej: http://www.styl.elo.pl/? Chodzi mi o specjalistyczne stroje, uniformy. A z tego co wiem, specjalizują się właśnie w takich "niszowych" strojach jak togi czy mundury. 

Hej, obiło mi się gdzieś o uszy, że studio krawieckie STYL szyje właśnie takie rzeczy, nie wiem, czy kolega prawnik czegoś tam u nich nie reperował :) Z tego co mówił, to są warci polecenia. 

#3 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:57

Takich pracowni chyba nie ma dzisiaj zbyt dużo.

#4 kaja.idzi

kaja.idzi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 20:02

Jeśli chodzi o takie specjalistyczne usługi krawieckie, to właśnie pracownia krawiecka Styl szyje takie rzeczy jak np. mundury dla orkiestr, togi akademickie, uniformy czy sutanny. Nie ma zbyt wielu miejsc, które by się tym zajmowały. 

#5 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 19:07

Ja polecam kontakt do firmy Hero Collection w Poznaniu , która zajmuję się odzieży specjalistycznej typu mundurowego. Pracownia znajduję się w   i oferuję  mundury, koszule, kamizelki taktyczne, obuwie oraz inne akcesoria. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pracownia krawiecka, warszawa, krawiec, togi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych