Skocz do zawartości

Automatyczna pralnia dywanów z krótkimi terminami

Wrocław czesc. pilnie szukam pralni która pierze dywany w krótm

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 22:50

cześć. pilnie szukam palni, która pierze dywany i ma krótkie terminy. z dotychczasowej, co korzystałam, to nie byam do końca zadowolona, bo jakość była średnia, a terminy dość długie. może ktoś ma zaufaną firmę i ją poleci? pozdrawiam

#2 Guest_xyzz

Guest_xyzz
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 22:38

szkoda, że nie podałaś nazwy tej umolnej pralni. było by łatwiej cos podpowiedzieć. w zasadzie każda pralnia ma krótkie terminy. w każdym razie tak deklarują, a w praktyce różnie z tym bywa. ja kiedyś skorzystałem z promocji, która była w pralni Pierzdywan i muszę się przyznać, ze tanio i szybko wyprali, a jak wiadomo podczas kazdej promocji jest tłok.

#3 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 09:51

dzięki za Twoją podpowiedź. nazwy tamtej pralni już nie pamiętam. nie ma co rozpamiętywać złego. Za to skorzystałam z Twojej podpowiedzi i zawiozłam dywany do Pierzdywan na Kiełczowskiej 62. Akurat miałam blisko. Tak to już jest, że daleko się szuka, a pod nosem jest:). Durze wrażenie na mnie pralnia zrobiła. jak by co, to też oferują dojazd do klienta.

#4 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 20:40

a ja mogę podać do nich numer telefonu 514514824

#5 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 12:25

Przyjeżdżają?

#6 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 12:29

Przyjeżdżają?

pierzdywan odbiera  dywany od klientów a następnie przywozi. Jest transport!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wrocław, czesc. pilnie szukam pralni, która pierze dywany w krótm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych