Skocz do zawartości

Świadek w sprawie handlu i posiadania narkotyków

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Zuzia

Guest_Zuzia
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 14:00

Witam, mam mały problem znaczy się nw jak mam zachować się w takiej sytuacji. Mianowicie chodzi o sprawę sprzed paru miesięcy, poznałam faceta przez znajomych, znajomość trwała bardzo krótko bo ok. 2 tygodnie. Koleś kłamał i kręcił mówił mi że żadnych problemów z prawem nie ma. Wyszło wszystko z worka. Okazało się że jest karany i jest dilerem. Kupilam co prawda od niego parę razy ale mała ilość. Byłam już na zeznaniach na komisariacie i zeznałam że znam tą osobę że spotykalam się z nim sporadycznie przez okres 2 tygodni że kupowałam od niego małe ilości (rzadko.) Moje pytanie do was czy mi coś grozi? Czy mam się czego bać? Czego mam się spodziewać w sądzie? (PS. Nigdy nie byłam karana, oraz nigdy nie byłam wezwana w charakterze świadka)

#2 Tadeusz87

Tadeusz87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 05 październik 2018 - 09:42

Generalnie możesz mieć zarzut posiadania, jeśli Cie zatrzymali z towarem. Lepiej skontaktuj się z adwokatem, to Ci powie jak się zachować, co można ugrać. Najgorzej odpuścić sprawę i o nią nie zadbać. Spróbuj kks24.pl mają profil na FB specjalizują się w prawie karnym. Młodzi goście starają się, nie traktują klienta sztampowo. jak coś pisz mam chyba tel ich gdybyś nie znalazła

#3 Guest_Zuzia

Guest_Zuzia
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 11:13

Nigdy mnie nie złapali z niczym... Ja tylko powiedziedzialam że brałam małe ilości np za 20zl od niego sporadycznie. Po za tym przesluchiwana na policji byłam w marcu i od tamtego czasu nic mi nie przyszło prócz listu w sprawie takiej i takiej osoby a ja mam być w charakterze świadka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych