Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gdzie lubicie wypoczywać

wróć do serwisu Sektor Publiczny 51 odpowiedzi w tym temacie

#41 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 10 marzec 2021 - 20:35

Plaża, ciepłe morze - taki scenariusz najbardziej mnie przekonuje, no ale też wakacje w Polsce mogą być super oczywiście. Szczególnie lubię wypoczywać aktywnie, mamy fajne warunki do sportów wodnych. Jak będziecie chcieli spróbować to może postawcie na deski sup? Sklep www.gosup.pl powinien dobrze się sprawdzić na takie zakupy.

#42 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 23 marzec 2021 - 14:45

U mnie króluje Kołobrzeg ;) Kocham nad życie tę miejscówkę. Jakby ktoś szukał sprawdzonego hotelu, to odsyłam tu: https://hotelmonalisa.pl/

#43 Guest_traveller

Guest_traveller
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2021 - 20:37

Lubię wypoczywać za granicą, np. w Bułgarii. Latam tam enter air co roku w sierpniu i wcale nie jest drożej niż w Polsce, za to upalnie i bardzo gościnnie.

#44 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 maj 2021 - 11:22

od siebie polecam noclegimirow.pl

#45 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 19 maj 2021 - 09:46

Ja to lubię wypoczywać aktywnie.  W tym roku myślę, żeby udać się na spływ kajakowy Wkrą -  http://www.kajakipom...akowy-wkra.html Narzeczony też lubi takie sprawy, więc myślę, że długo namawiać go nie będę musiała ;)

#46 Mironkrawczyk

Mironkrawczyk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 19 maj 2021 - 13:39

Mogę wypoczywać wszędzie, ważne by odciąć się od wszystkich problemów. Polecam wyłączyć telefon i pojechać gdzieś spontanicznie.

#47 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 25 czerwiec 2021 - 00:12

Ja również uwielbiam chodzić po lesie. Z uwagi na to, że jestem osobą dbającą o swoje zdrowie, poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie zdecydować się na szczepienie przeciwko odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych - co o nim sądzicie?

#48 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2021 - 00:07

Najlepszy sposób na wypoczynek i relaks to zajęcia z jogi w Centrum Jogi Namaste. Polecam to miejsce. Zajęcia są prowadzone przez świetnych instruktorów i pomagają pozbyć się stresów dnia codziennego.

#49 super

super

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2021 - 13:05

Ja też jestem zwolennikiem wypoczywania na łonie natury, uwielbiam pływać po jeziorze na moim supie. Deska do pływania z wiosłem (dużo informacji znalazłem na https://supy.pl)daje mi balans, zarówno mogę się zmęczyć jak i poczuć bliskość natury. Polecam! Naczęściej pływam po kaszubskich jeziorach :)

#50 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 14:01

Latem uwielbiam pływać kajakiem po rzece. Wraz z narzeczonym w wakacje, przynajmniej dwa razy w miesiącu, korzystamy z oferty firmy Kajaki Rogalinek organizującej takie spływy. To świetna zabawa, zwłaszcza jak jest piękna pogoda.

#51 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2021 - 05:24

Najlepiej lubimy wypoczywać na morzem. I sierpniu wybieramy się do Rewala do Adamówki przy ulicy Lipowej. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi - blisko morza, ale w cichym, bezpiecznym i spokojnym miejscu. Domki sa nowe, czyste, dobrze wyposażone. Bardzo wygodnie się w nich mieszka. Teren ośrodka zagospodarowany tak by dzieci się nie nudziły, a równocześnie by były bezpieczne. Właściciel sympatyczni. Można w ośrodku zrealizować bon turystyczny. Byliśmy tam rok temu i teraz też jedziemy - to najlepsza rekomendacja.

#52 Guest_Wiktor

Guest_Wiktor
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2021 - 17:06

Latem Bałtyk, zimą Karpaty. Jazda na nartach to fantastyczna zabawa. Ostatnio próbuję sił w snowboardzie. Kupiłem świetną deskę na Małopolskiej Giełdzie Narciarskiej. Polecam ich sklep online.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych