Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gdzie lubicie wypoczywać

wróć do serwisu Sektor Publiczny 53 odpowiedzi w tym temacie

#21 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 28 luty 2020 - 08:00

Polecam Dziwnów, piękna plaża oraz blisko do Międzyzdrojów oraz Świnoujścia. Polecam również Bory Tucholskie, nie jest to konkretnie miejsce nad morzem ale mozna tam wypocząć, w ostatnich latach wypoczywałam głównie nad morzem ale rok temu wynajęliśmy sobie kilka dni w Borach i również mi się podobało. Na miejscu wiele ciekawych miejsc przyrodniczych. Polecam na nocleg pałac Hanza, na miejscu basen oraz spa a cenowo wcale nie jest tak drogo.

Daję kontakt:

https://hanzapalac.p...e/stadnina_koni

Na miejscu mają stadninę koni. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#22 m88

m88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 28 luty 2020 - 14:18

Polecam aktywny wypoczynek nad morzem. Zawsze znajdzie się coś do robienia bez względu na pogodę jak zwiedzanie okolicznych zabytków to spacer lub wypoczynek na plaży. Jeżeli chodzi o nocleg to zawsze korzystam z bazy noclegów dostępnej na stronie https://www.e-wczasy...legi/nad-morzem. Mają szeroką ofertę noclegów w każdym przedziale cenowym i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

#23 Arlena

Arlena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 11 marzec 2020 - 17:59

We własnym łóżku :)

#24 Tomasz2

Tomasz2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 22 czerwiec 2020 - 06:02

Obawiałem się, że w tym roku nigdzie nie wyjedziemy, ze względu na całą sytuacje z koronawirusem, na szczęście udało nam się znaleźć idealny na bezpieczny wypoczynek domek w ośrodku Adamówka w Rewalu - http://www.wakacjewr...kacje-w-rewalu/.To  niewielki ośrodek, z ośmioma domkami, dobrze wyposażonymi i gustownie urządzonymi. Właściciele dbają by nawet obecnie można wypoczywać bez obaw. Domki po każdym gościu są ozonowane a w środku jest dozownik do dezynfekcji rąk. Można na miejscu także kupić maseczki ochronne i rękawiczki jednorazowe. Domki stoją w bezpiecznej odległości od siebie, każdy może wypoczywać na tarasie swojego domku bez obaw o zbyt bliski kontakt z innymi gośćmi. Poza tym domki i cały ośrodek dostosowany jest do wypoczynku rodzin z dziećmi, panuje miła i serdeczna atmosfera.

#25 Mati952

Mati952

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 czerwiec 2020 - 19:09

Ja polecam wybrać się na Mazury ;) piękne krajobrazy. Jeśli ktoś lubi spacery po lasach i tego typu przygody polecam. Może ktoś lubi też spływy Kajakowe kilkudniowe z rodziną oraz z dziećmi. Idealną rzeką jest Czarna Hańcza. Jeśli ktoś zechce odwiedzić tę rzekę polecam spływy u Pana Jacka

Nowy sprzęt, kamizelki dla dzieci, lekkie wiosła oraz miła atmosfera i spływ zakończony ogniskiem, Super sprawa jeśli ktoś chce wyrwać się z miasta i odpocząć.

#26 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 909 postów

Napisano 24 czerwiec 2020 - 21:52

A ja uważam, że wypoczywać można nawet w mieście :D Mieszkam w Warszawie i jest tu naprawdę sporo miejsc, które można zobaczyć. Sama łapię się na tym, że nie wszystkie z nim znam. Ostatnio przypadkiem dowiedziałam się z https://www.profbud....lnicy-warszawy# o Forcie Bomowo, którego jeszcze nigdy nie widziałam! Postanowiłam się tam wreszcie wybrać no i powiem Wam, że to naprawdę piękne miejsce :) Warszawa jest naprawdę ciekawym miastem i sporo tu do zwiedzania.

#27 daisyy

daisyy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 20 lipiec 2020 - 11:17

Lubię wypoczynek połączony ze zwiedzaniem, najchętniej w dużych miastach. Ostatnio zatrzymałam się w apartamencie hotelowym https://residencestandrews.pl/pl/ w Warszawie. Odwiedziłam Centrum Nauki Kopernik, ogród botaniczny PAN w Powsinie, Łazienki Królewskie i teatr muzyczny. Hotel w centrum miasta to dobra baza wypadowa, wszędzie jest blisko. 

#28 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 05 sierpień 2020 - 11:18

Przeważnie brakuje pomysłów na to jak spędzić weekend. Zwykle wygrywa argument, ze weekend to za krótko na jakiś wyjazd. Ale przecież można gdzieś pojechać rano, a wieczorem wrócić. W tym artykule https://abcporady.pl...-wolnego-czasu/ jest kilka ciekawych propozycji jak spędzić weekend ciekawie, aktywnie, a nie na praniu i sprzątaniu.

#29 bogus10

bogus10

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 sierpień 2020 - 12:25

Osobiście wolę góry za przecudne krajobrazy. Jako fotograf amator uwielbiam plenery górskie. Zdjęcia wykonane przechowuję w albumie z drewna. Na temat takiego albumu można przeczytać w artykule: https://fajnepodroze...acyjna-pamiatka Album z drewna może byc ciekawym upominkiem razem z personalizacją.

#30 pawlok

pawlok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2020 - 09:31

polecam piesze górskie wędrówki po Beskidzie Żywieckim oczywiście z aparatem fotograficznym w celu uwiecznienia okoliczności przyrody. Najlepsze fotki umieszczam w albumie z drewna, który można nabyć tutaj: http://album-na-zdjecia-wklejane.pl  ALbum z drewna jest trwały, a zdjęcia pomimo upływu lat nie niszczeją.

#31 summersad

summersad

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 sierpień 2020 - 12:06

Dobrze dobrany i dopasowany wypoczynek to podstawa tego, abyśmy po urlopie mogli naładować wszystkie baterie. To ważny i znaczący aspekt nad którym warto się skupić. Dobrze jest zatem postawić na cały osprzęt z tym związany. Zajrzyj więc na stronę https://www.brytyjka...ch-cid-291.html gdzie znajdziesz świetne propozycje plecaków na survivalowe wyprawy. 

Zrób coś dobrego, wspieram plecakiodserca.pl

#32 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 11 sierpień 2020 - 22:20

Bałtyk i Mazury-jestem pod tym względem patriotą :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hostessy

#33 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 341 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 sierpień 2020 - 13:49

Ja lubię odpoczywać tam, gdzie mogę aktywnie spędzać czas. Biorę ze sobą trochę suplementów Trec i już mogę pracować nad swoją kondycją i sylwetką.

#34 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2020 - 22:45

Co roku wczesną jesienią jeżdżę na jeden weekend do Poznania. Uwielbiam to miasto i jego zabytki. Zawsze wynajmuję pokój w Hostelu Poznań Petit na dwie noce. Polecam to miejsce na nocleg. Pokoje są ładne i zadbane. Hostel znajduje się blisko centrum w dogodnej lokalizacji.

Zawsze jestem zadowolona z pobytu.

#35 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2020 - 23:58

Gdy jestem w Poznaniu zawsze nocuję w EXPLORER HOSTEL znajdującym się w centrum miasta. Świetna atmosfera i wygodne pokoje z dostępem do Internetu. Jest tam wszystko czego potrzebuję za niską cenę.

#36 loti

loti

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 grudzień 2020 - 01:07

Zależy od pory roku.

#37 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 18 styczeń 2021 - 18:02

Oczywiście nad wodą, jeżeli chodzi o wakacje latem to morze, jeziora sprawdzają się oczywiście najlepiej. Jak wypoczynek nad wodą to na pewno też trzeba będzie zainteresować się sportami wodnymi;) Kajaki to świetny sport dla całej rodziny, nawet można i pomyśleć o własnym sprzęcie. W sklepie gokajak.com będziecie mogli ten kupić.

#38 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2021 - 22:14

Ja lubię zwiedzać polskie miasta latem. Zeszłym latem zwiedzałam Poznań. Nocowałam w Expolis Residence zlokalizowanym blisko centrum, zatem wszędzie miałam blisko. Pokoje są tam zadbane i ładne. Obsługa miła. Bardzo miło wspominam pobyt.

#39 Guest_Urszula

Guest_Urszula
  • Goście

Napisano 26 luty 2021 - 16:12

Co roku latem jeżdżę nad jezioro Łaśmiady do Pensjonatu Stara Szkoła. Fantastyczne miejsce!

#40 marymary

marymary

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 marzec 2021 - 12:36

Teraz przez tego cholernego koronawirusa za duzo opcji nie ma. Podrozowanie za granice jest bardzo mocno utrudnione. Trzeba byc na tych wszystkich kwarantannach co jest mocno uciazliwe. Podobno ma sie to zmienic, ale na razie jest tak, ze caly czas to obowiazuje. Zobaczymy jak to wszystko bedzie wygladalo w trakcie okresu letniego. Jesli chodzi o to, gdzie najbardziej lubie podrozowac, to gdy nie bylo koronawirusa, to bardzo czesto podrozowalam po roznych europejskich krajach zagranicznych. W Polsce zwiedzilam juz tak naprawde chyba wszystkie zakatki. Marzy mi sie odwiedzenie w najblizszym czasie Egiptu i zobaczenie na wlasne oczy piramid. Ciekawe kiedy bedzie mi to dane

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych