Skocz do zawartości

Zdjęcie

budowa domu

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 pasia87

pasia87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 17:24

Budowa domu jednorodzinnego to duży projekt, warto się do niego odpowiednio przygotować, np. angażując do współpracy sprawdzoną firmę, godną zaufania. To chyba podstawa :) Świetne opinie ma firma Espiro Property, jeśli chodzi o Warszawę i okolice. 

#22 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 630 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 09:00

W budownictwie nieraz korzysta się z pianki. Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś o jej obróbce, ten artykuł http://podpowiadamy....ac-ciac-pianke/ może poszerzyć waszą wiedzę.

#23 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1048 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 08:41

Budowa domu niestety sporo kosztuje, niezależnie od wybranych technologii.

Always look on the bright side of life!

#24 marcinkowski

marcinkowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 10:51

W budowie domu trzeba pamiętać nie tylko o kosztach materiałów i ludzi ale też wynajmu maszyn jak smartlift czy inne ciężkie sprzęty 

#25 Lucy2000

Lucy2000

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 18:34

Budowa domu to bardzo skomplikowana i ambitna sprawa :) Ja ostatnio robiłam remont elewacji i to już było dla mnie duże wyzwanie. Jeśli chodzi o prace przy elewacjach to mogę doradzić bardzo fajne rozwiązanie, otóż chodzi mi o taki sprzęt https://www.riwal.co...ycowe-spalinowe . Można go wynająć i nie jest to jakoś bardzo drogie. Dzięki temu można uniknąc stawiania rusztowań na całym terenie a przy okazji łatwo też dotrzeć tam gdzie rusztowania ułożyć cięzej. 

#26 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 09 grudzień 2019 - 17:44

A myślicie że domy szkieletowe to dobry pomysł na budowę? Wiem że projekty takich domów wyglądają jak murowanych, a dom ten jest ekologiczny. Zainteresowała mnie tym tematem sąsiadka i nie wiem teraz jak się wybudować. Przemawia za tym to że dom taki jest tańszy niż murowany, a to duży plus, można to przeznaczyć na wyposażenie.

#27 mancity

mancity

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 22 grudzień 2019 - 20:20

Budowa domu to zawsze masa tematów do ogarnięcia, warto również pamiętać o studni głębinowej. Z Krakowa i okolic godna polecenia jest firma Naterm, widziałem ich realizacje jeśli chodzi o studnie głębinowe - studnia wygląda wspaniale i doskonale spełnia wszelkie standardy dostępu do wody. To nowoczesne miejsce w niczym nie przypomina już studni jakie znamy z naszego dzieciństwa. Polecam zajrzeć na stronę i ocenić samemu -  https://naterm.pl/

#28 grusz87

grusz87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 grudzień 2019 - 20:52

Na pewno koszt budowy domu to niemały wydatek, ale z drugiej strony - to wielki komfort i swoboda mieszkać w swoim domu :) Zawsze niestety coś za coś, to się sprowadza do indywidualnych wyborów i preferencji :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych