Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Medycyna estetyczna w Warszawie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 119 odpowiedzi w tym temacie

#81 karolkkerkos13x

karolkkerkos13x

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 czerwiec 2020 - 09:23

w Warszawie ceny są niestety niezadko dużo wyższe niż w miastach obok :) B) ja ze swoją siostrą jeżdzimy do Lublina, do medycyna estetyczna lublin i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Ja miałem doczepiane włosy metodą mikropigmentacji (efekt super)

#82 Jojo44

Jojo44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 29 czerwiec 2020 - 18:19

Z własnego doświadczenia polecam Klinikę Sfera, http://klinikasfera.pl/ i dra Migałę. To bardzo dobry lekarz medycyny estetycznej, jego umiejętności i doświadczenie robią wrażenie :) Robiłam u dra kilka zabiegów, za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Teraz, po tym jak znów jest możliwość wizyt, byłam ponownie, klinika super przygotowana do przyjmowania pacjentów w dobie pandemii. 

#83 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1283 postów

Napisano 10 lipiec 2020 - 06:31

Nie jestem zwolenniczką medycyny estetycznej. Nie wiem, po co to komu...

#84 kartka789

kartka789

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2020 - 09:42

ja chodzę do kliniki Demeter na Białostockiej i akurat tę klinikę mogę polecić :) Klinika ma naprawdę dobry lekarzy i rozbudowaną ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź sobie do nich na stronkę i popatrz  https://www.medycyna...eter.pl/oferta/ :)

#85 karolajna007

karolajna007

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 20:55

na zabiegi z użyciem botoksu czy kwasu to polecam umówić się na wizytę w Elix na Puławskiej. Chodzę do nich spokojnie już od jakiś 3 lat. To co najbardziej mi się podoba to umiar jaki stosują. Pani doktor nie namawia na większe ilości preparatu by "zamrozić"mimikę. Wręcz odwrotnie. Potrafi uzyskać taki efekt że zmarszczki są spłycone, buzia wygląda młodziej, ale to wszystki przy takim naturalnym efekcie.

#86 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 381 postów

Napisano 11 wrzesień 2020 - 15:30

W temacie medycyny estetycznej to ja niedługo idę na lifting twarzy bo mam już wiele zmarszczek i tez inne problemy skórne które powinny po tym zniknąć. Takim https://shar-pol.pl/...jny-co2-smaxel/  laserem frakcyjnym będę miał to wykonywane, powiedziano mi że daje on bardzo dobre efekty.

#87 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 04 październik 2020 - 20:18

Niezależnie od tego, na jaki zabieg się zdecydujesz, przygotuj się odpowiednio do niego. Zaopatrz się m.in. w Octenicare. To preparat o działaniu łagodzącym i regenerującym. Znacznie ułatwi Ci codzienną pielęgnację po zabiegu.

#88 Guest_ewelajna90

Guest_ewelajna90
  • Goście

Napisano 10 październik 2020 - 20:40

Jak ktoś szuka zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w Warszawie to mogę polecić dobra klinikę: Demeter na Białostockiej. Trzymają naprawdę wysoki poziom. Świetni lekarze, specjalistyczny sprzęt i bardzo dobre preparaty - ja jestem z nich mega zadowolona :)

#89 julka49

julka49

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 październik 2020 - 19:21

Medycyna estetyczna w Warszawie to popularny temat. Sama szukałam dobrego gabinetu i zdecydowałam się na Magiczną Klinikę. Skusiły mnie promocyjne ceny, ale też dobre opinie klientów. Ja robiłam wypełnienie zmarszczek na twarzy i efekt jest niesamowity. Moja twarz odmłodniała o kilka lat.

#90 Guest_Elwira

Guest_Elwira
  • Goście

Napisano 21 październik 2020 - 19:38

Baklazanka, jeśli chcesz, żeby usta wyglądały naturalnie, ale przy okazji były pełne, to rozejrzyj się za kliniką, która wykonuje zabiegi kwasem hialuronowym. Takie wykonuje np. Magiczna Klinika. Ich oddział jest w Warszawie, ale też w innych dużych miastach. Oferta w każdym oddziale jest podobna. Można trafić na fajne promocje.

#91 Guest_funka33

Guest_funka33
  • Goście

Napisano 21 październik 2020 - 19:49

Ja chodzę do AME na Cynamonowej na Ursynowie. Doktor Bocheński to prawdziwy specjalista jeśli chodzi o doradztwo i zabiegi. Gwarantuję ci że nie wypuści cię z fotela dopóki nie będzie miała pewności, że wszystko jest tak jak należy. Umów się do niego na konsultację i niech się tobą zajmie :)

#92 Guest_aura99

Guest_aura99
  • Goście

Napisano 23 październik 2020 - 18:52

Jeśli chodzi o zabiegi profesjonalne i wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii, to z pełną świadomością mogę polecić Magiczną Klinikę w Warszawie. Choć z tego, co się orientuję, to mają oddziały w całej Polsce. Osobiście polecam zabiegi na dłonie. Moja skóra zawsze jest sucha, a po zabiegu odzyskała blask. Jest jędrna i wygląda młodziej.

#93 Guest_wiki

Guest_wiki
  • Goście

Napisano 26 październik 2020 - 20:05

Anka, ja te zabiegi wykonywałam w Magicznej Klinice i polecam ich serdecznie. Panie doktor są doświadczone, a same zabiegi nie są drogie, co mnie ostatecznie przekonało do ich zabiegu. Zwłaszcza, że jakość każdego zabiegu jest bardzo dobra, przynajmniej jeśli chodzi o moje zabiegi. Polecam szczególnie wygładzanie zmarszczek.

#94 Guest_AlaAla

Guest_AlaAla
  • Goście

Napisano 28 październik 2020 - 21:07

Najlepszy gabinet mieści się na Ursynowie – Akademia Medycyny Estetycznej. Powiększałam i modelowałam tam usta, ale wiem, że mają szeroki wybór różnych zabiegów. Mają doskonały kontakt z pacjentem – dr Jacek poświęcił mi mnóstwo czasu na rozmowę przed zabiegiem i dokładne wyjaśnienie na czym on polega.

#95 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 243 postów

Napisano 02 listopad 2020 - 09:02

Ja też regularnie robię usta. I właśnie w Magicznej Klinice. Każdorazowo pełen profesjonalizm. U nich zabiegi wykonują tylko lekarze, z doświadczeniem. Więc nie ma opcji, że zabieg nie będzie przeprowadzony profesjonalnie. A usta po zabiegu u nich są piękne - nieprzasadzone i kobiece.

#96 marysia8383

marysia8383

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 02 listopad 2020 - 18:26

Widzę, że bardzo pochlebnymi opiniami cieszy się Magiczna Klinika i sama gorąco ją polecam. Korzystam z usług gabinetu w Warszawie. Byłam na zabiegu odmładzania skóry dłoni, jest praktycznie bezbolesny, a efekt jest szybko widoczny. Dłonie są bardzo nawilżone i uzyskują zdrowy wygląd. Korzystne ceny, świetni lekarze, ja jestem bardzo zadowolona.

#97 Guest_nelly78

Guest_nelly78
  • Goście

Napisano 02 listopad 2020 - 19:39

Rozali33, a w którym mieście byłaś w Magicznej Klinice? Bo i ja coraz częściej myślę o modelowaniu ust, ale jakoś ciężko mi się zdecydować. Mam obawy, że będzie bolało albo że wyjdzie coś nie po mojej myśli. Boję się, że usta będą sztucznie wyglądały, a nie chcę przypominać glonojada. ;)

#98 Guest_AnnaKról

Guest_AnnaKról
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2020 - 08:10

Ja chodzę do Kliniki Sfera w Warszawie. Moim lekarzem jest dr Migała. Szczerze polecam, super lekarz i fajny człowiek. Najczęściej robię botox. Teraz jest w dobrej cenie, już od 350 zł :) Jak na Wawę to jest bardzo promocyjna cena :) 

#99 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów

Napisano 04 grudzień 2020 - 00:58

Takie zabiegi wykonywane są w całym kraju. Trzeba tylko znaleźć doby gabinet, który będzie miał ofertę skierowaną do naszych potrzeb. Tutaj https://mediderm.com...nie-przebarwien sobie zerknijcie. Jeśli chcecie pozbyć się przebarwień, to na pewno warto się do nich zgłosić po pomoc. 

#100 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2020 - 18:11

Ja od 7 lat korzystam z zabiegow w klinice Artismed na ul. Bitwy Warszawskiej. Genialni lekarze i kosmetolodzy. Przebarwienia to temat bardzo złożony i nie wystarczy jeden zabieg by się ich pozbyć. Często podłozem są zaburzenia hormonalne etc. Najważniejsze to trafić w odpowiednie ręce. Ja Artismed cenię za to, że oprócz zabiegow powiedzmy estetycznych jestem r≥ówniez zaopiekowana pod kątem medycznym - regularnie robię badania. Polecam z czystym sercem 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy