Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Medycyna estetyczna w Warszawie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 119 odpowiedzi w tym temacie

#61 amelia7878

amelia7878

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 15:00

Mogę się podpiąć do rekomendacji, moim zdaniem najlepszą opiekę znajdziecie w Klinice Sfera - http://klinikasfera.pl/ Pan dr Migała to jest naprawdę świetny lekarz, który zna się na tym, co robi, jak mało kto :) 

#62 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 20 grudzień 2019 - 18:57

Jak dla mnie medycyna estetyczna to super sprawa. Miałam okazję modelować sobie już usta, także jestem zachwycona efektem. Teraz planuje wybrać się do  gabinetu medycyny estetycznej https://lukaszmichalak.pl na zabiegi odmładzające. W końcu każda kobieta chce zachować swój młody wygląd na długo.

#63 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 22 grudzień 2019 - 21:53

Wybór najlepszej kliniki medycyny estetycznej, dlatego poznawałam różne opinie na ich temat aż w końcu trafiłam na klinikę w Mosinie pod Poznaniem http://medicalaser.pl/Bardzo fachowe doradztwo, wysoka jakość świadczonych usług i bardzo miła i pomocna obsługa. Dosyć mocno zagłębiłam się w temat i dzięki temu odkryłam, że wiele zabiegów przeprowadzają na wyższym poziomie niż ma to miejsce w innych miejscach, a ceny są bardzo konkurencyjne, więc tym bardziej utwierdziło mnie to w przekonaniu, że warto!

#64 grusz87

grusz87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 grudzień 2019 - 19:45

Mogę się podpiąć do rekomendacji, moim zdaniem najlepszą opiekę znajdziecie w Klinice Sfera - http://klinikasfera.pl/ Pan dr Migała to jest naprawdę świetny lekarz, który zna się na tym, co robi, jak mało kto :)

Mogę w pełni się z Tobą zgodzić :) Pan doktor Migała to świetny specjalista, który ma wiele lat doświadczenia i praktyki, a co najważniejsze-super podejście do pacjentek i pacjentów. To doskonały wybór, jeśli chodzi o różnorakie zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie. 

#65 Guest_Marlena

Guest_Marlena
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 14:25

Ja polecam dra Migałę z Kliniki Sfera. Robiłam u niego zabieg osoczem bogatopłytkowym i modelowanie ust, zarówno z jednego jak i z drugiego byłam bardzo zadowolona. Świetny specjalista, ma też duże wyczucie estetyki. 

#66 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 14:49

Można spróbować mezoterapii igłowej, ale właśnie najlepiej skonsultować sie ze specjalistą. Z Warszawy niestety nie znam, ale osobom z Krakowa i okolic serdecznie polecam Prime medic

#67 Guest_Bogna9

Guest_Bogna9
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 11:14

Ja z moimi rozstępami poszłam do Gold Clinic, kliniki prowadzonej przez dr Rogalę. Przekonało mnie duże doświadczenie doktora i naprawdę bogata, różnorodna oferta kliniki. Jeśli miałabym drugi raz wybierać, też przyszłabym tutaj – udało się wygrać z moimi rozstępami, a naprawdę nie była to łatwa walka. Dlatego wiem, że zespół kliniki wie, co robi, skoro radzi sobie z przypadkami beznadziejnymi, takimi jak ja ;)

#68 Hanika

Hanika

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:27

Świetnie. Doradzanie lekarzy na takim forum to pomyłka.

Żyj i pozwól żyć

#69 Kasiaso

Kasiaso

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 21:27

Ja mogę polecić z Warszawy dra Migałę z tej kliniki http://www.klinikasfera.pl/. Bardzo dobry i doświadczony specjalista, który ma świetne podejście do pacjentek :) Umie doradzić, dobrać zabiegi i przede wszystkim wykonuje je wspaniale, z dokładnością i dużą dbałością o estetykę :) Polecam! 

#70 Guest_bajonka

Guest_bajonka
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 23:15

ja mogę polecić klinikę Demeter na Białostockiej. Świetne miejsce i najlepsze a mam za sobą wizyty w różnych klinikach. Personel i lekarze są fantastyczni: profesjonalni ale serdeczni. Mają tam dużą ofertę różnych zabiegów plus dodatkowo konkurencyjne ceny :)

#71 Estel

Estel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 luty 2020 - 08:37

Ja mieszkam w Lublinie a moja siostra w Warszawie. Ja robiłam depilację laserową w https://laser-esteti...lacja-laserowa/ ona u siebie. Efekty takie same ale ja zapłaciłam znacznie mniej i tyle nie czekałam między zabiegami co ona. 

#72 kamarek

kamarek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 23 luty 2020 - 12:03

Polecam Wam badanie się u dermatologa. W końcu namówiłem swojego ojca do takiego badania. Okazało się, że jego zmiana może być złośliwa. Dzięki szybkiego działaniu https://chirurgia-onkologia.com.pl/ nie martwię się już o tatę. Z tego co mi opowiadał zabieg był bezkoleśny i krótki, więc nie wiem dlaczego każdy boi się chirurgów.

#73 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 25 luty 2020 - 09:06

Botoks polecam i niech każdy sobie mówi, co chce, ale to jest naprawdę świetny zabieg i przede wszystkim bezpieczny, nie tak jak jakiś operacje plastyczne. Jak szukasz kogoś w Katowicach, to zajrzyj tutaj lenartowiczclinic.pl . Doktor Lenartowicz robi prawdziwe cuda i nie tylko botoks, ale też mezoterapię igłową, kwasy i wiele innych.

#74 Liszka81

Liszka81

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 27 luty 2020 - 23:30

Jeśli chodzi o temat, jakim jest medycyna estetyczna Warszawa, to faktycznie klinik jest wiele... Ale warto wybrać miejsce, gdzie można liczyć na opiekę doświadczonego i wykwalifikowanego personelu, w końcu są to zabieg na twarz w dużej mierze. Ze swojej strony mogę polecić Sferę i dra Migałę, to świetny lekarz medycyny estetycznej. 

#75 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 19 marzec 2020 - 00:31

Jeśli chodzi o takie zabiegi jak modelowanie ust, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym czy botoks to odsyłam was do tego miejsca- Gabinet Medycyny Estetycznej www.drtolwaj.pl/ Doktor Jarosław Tolwaj to świetny lekarz i doskonale się sprawdzi przy tego rodzaju zabiegach. Ja dzięki niemu mam mniej zmarszczek i pełniejsze usta, jestem bardzo zadowolona z efektów zbiegów.

#76 widna33

widna33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 17:45

Jeśli chodzi o temat, jakim jest medycyna estetyczna Warszawa, to faktycznie klinik jest wiele... Ale warto wybrać miejsce, gdzie można liczyć na opiekę doświadczonego i wykwalifikowanego personelu, w końcu są to zabieg na twarz w dużej mierze. Ze swojej strony mogę polecić Sferę i dra Migałę, to świetny lekarz medycyny estetycznej. 

Podpisuję się obiema rękami! Również znam i cenię dra Migałę, świetny, doświadczony lekarz z zaangażowaniem podchodzący do swoich pacjentów. Ja z zabiegów u dra zawsze jestem bardzo zadowolona :) 

#77 Guest_Oliwia

Guest_Oliwia
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 13:53

Ja bardzo polecam doktora Waśkiewicza, który pracuje w Klinice La Perla. Świetny chirurg plastyczny! Pomógł też mojej znajomej po źle wykonanym zabiegu i jako jedyny podjął się naprawy źle wykonanej operacji, szczerze polecam :) 

#78 Guest_nayata

Guest_nayata
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 18:23

Nie ma czego się bać jeśli chodzi się do zaufanego miejsca, ja z polecenia trafiłam do WellDerm w Warszawie i tam jest całkowicie bezpiecznie, zabiegi wykonuje profesjonalna kadra, lekarze z doświadczeniem. Chodzę tam i na wampirzy lifting, ale też na zabiegi na oczyszczanie skóry i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona, polecam.

#79 Guest_Tomka

Guest_Tomka
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 05:32

Jestem zwolenniczką korzystania z możliwości, jakie daje medycyna estetyczna dlatego sama chodzę, polecam klinikę Radzikowska Clinic, gdzie byłam na liftingu. Świetna rzecz!

#80 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 09 czerwiec 2020 - 10:20

Te niektóre zabiegi swoje potrafią kosztować.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy