Skocz do zawartości

Zdjęcie

Medycyna estetyczna w Warszawie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 60 odpowiedzi w tym temacie

#41 Anna76

Anna76

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 09:49

Eh. A po co od razu do lekarza? Najpierw można spróbować samemu sobie z tym poradzić. W końcu są specjalne olejki do wrażliwej skóry, który potrafi naprawdę bardzo fajnie wpłynąć na jakość skóry i zniwelować podrażnienia. 

A jak olejkiem usunąć bliznę na policzku? Medycyna estetyczna to dziedzina zajmująca się skutecznymi zabiegami, które mają na celu usunięcie defektów skóry i poprawienie jakości życia. Jeżeli ktoś ma brodawkę, bliznę czy inne problemy skórne, to jestem jak najbardziej za. Kosmetykami tego nie usuniesz, trzeba iść do lekarza. Jak olejek poradzi sobie z tym http://www.mezoterap...otulinowej.html

#42 Strony Warszawa

Strony Warszawa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:07

Tutaj masz listę gabinetów i lekarzy medycyny estetycznej w Warszawie https://medycynaestetyczna.waw.pl/ Lepiej szukać sprawdzonych, ponieważ często się słyszy, że jakaś Pani miała źle powiększone usta, albo ktoś został poparzony w trakcie zabiegu laserem. Medycyna estetyczna niby jest nieinwazyjna, ale dużą część zabiegów powinien wykonywać lekarz. W Warszawie jest pewnie tysiące gabinetów i klinik medycyny estetycznej, ale połowa z nich jedynie ma w ofercie zabiegi, a lekarza z kwalifikacjami tam pewnie nigdy nie widzieli :(

#43 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:43

Właśnie przymierzam się do skorzystania z jakiegoś zabiegu upiększającego, który poprawiłby trochę stan mojej skóry, co polecacie?

#44 Guest_kamaa

Guest_kamaa
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 02:20

Osocze bogato płytkowe! Ten zabieg jest świetny, naprawdę poprawia elastyczność skóry, to dobra opcja jak zależy Ci na regeneracji. Ja robiłam ten zabieg w elite na złotej, tam polecam się wybrać, mają doświadczonych lekarzy, którzy potrafią dobrać rodzaj zabiegu do stanu skóry i oczekiwań pacjenta.

#45 pasia87

pasia87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 16:31

Również polecam osocze, miałam robione i efekty były naprawdę super, muszę koniecznie powtórzyć taki zabieg, tylko już może na jesień z dermapenem :) A jeśli chodzi o świetnego lekarza medycyny estetycznej z Wawy, do którego zresztą chodzę, to polecam dra Migałę z Kliniki http://klinikasfera.pl

#46 marysia8383

marysia8383

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 31 sierpień 2019 - 20:37

Słyszałam o tym zabiegu już kilka razy, teraz chyba jest dość popularny. Sprawdzę, poczytam na ten temat może się skuszę. Widzę, że cena dość wysoka, ale opinie są pozytywne. Niestety po 30-stce moja skóra już traci jędrność, także coś trzeba z tym zacząć robić, zanim będzie za późno.

#47 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 615 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 14:52

Medycyny estetyczna moim zdaniem jest dobrym rozwiązaniem, wiele osób ma małe problemy ze swoimi ciałami i z tym jak wyglądają a mogą się dzięki temu lepiej poczuć. Tutaj https://shar-pol.pl/ macie dystrybutora laserów do takiej medycyny, sprzedają też lasery do chirurgii plastycznej. Mają szeroką ofertę i wielu klientów.

#48 Guest_Majevska

Guest_Majevska
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 22:24

Ja polecam klinikę Radzikowska Clinic, mają sporą ofertę różnych zabiegów. Osobiście byłam tam na wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym i efekt jest rewelacyjny.

#49 bellsz

bellsz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 07:11

Oczywiście można się posłużyc opiniami czy spisami "najpopularniejszych" lekarzy ale zdecydowanie wolę umówić się na konsultacje z kilkoma i podjąć decyzję sama. Bywam czasami strachliwa więc stawiam na lekarzy przy których czuję się komfortowo. Tak właśnie trafiłam na klinikę Bellderma i na dr Oksanę :)

#50 Guest_Anika

Guest_Anika
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 07:19

Ze swojego doświadczenia polecam klinikę Beauty Kingdom z Wilanowa, byłam tam na korekcie worków pod oczami z użyciem kwasu hialuronowego. Efekty są bardzo fajne, dlatego polecam. Wiem, że poza kwasem ofertę zabiegów mają dość szeroką.

#51 pierwiatka

pierwiatka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 23:01

ja to na przebarwienia doradziłabym ci mezoterpię igłową, ale najlepiej będzie jak specjalista zerknie na stan Twojej skóry. Idź do Beauty Kingdom na Sarmackiej. Tam dobiorą odpowiedni zabieg do twojego problemu :)

#52 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 11:27

W Warszawie nie wiem, ale może lepiej nie oszczędzać i jechać poza swoje miasto? Bądź co bądź, mówimy tutaj o zdrowiu. Ja od wielu lat dojeżdżam do dr Wolfingera, do centrum Primemedic w Krakowie na cybulskiego. Zdecydowanie polecam tego lekarza - bardzo konkretny i obyty z tematem. Konsultacje dobrze przeprowadzone, a opieka po zabiegach jest na najwyższym poziomie :)

#53 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 29 październik 2019 - 20:52

Akademia Medycyny Estetycznej przy ul. Cynamonowej 2/U6

Szczerzę mogę polecić w 100%. Bardzo dobrzy i przemili lekarze!

#54 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 30 październik 2019 - 15:53

Podniosła mi się skóra wyraźnie po tym zabiegu https://www.teambeau...lthera-deep-seei jestem bardzo zadowolona, że na nich trafiłam. Chodziłam wcześniej do innego salonu medycyny estetycznej, ale zamknęli. Przeniosłam się tutaj i efekty większe niż po 2 latach w tamtym, więc jak widać konkurencja działa. Zabieg polecam, bo najlepszy jaki mają moim zdaniem.

#55 kas87wid

kas87wid

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 31 październik 2019 - 19:54

Polecam Klinikę SFERA i dra Migałę (http://klinikasfera.pl), który jest świetnym specjalistą w tej dziedzinie, ma wiele lat doświadczenia. Potrafi doradzić pacjentce, dobrać odpowiednie leczenie, nie "strzela" tylko analizuje co można zrobić, jakie zabiegi wykonać. Ja byłam i jestem do tej pory bardzo zadowolona z leczenia u pana doktora :) 

#56 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 02 listopad 2019 - 23:43

Doradzicie jakiegoś lekarza od medycyny estetycznej w Warszawie? Chodzi tutaj o namiary na kogoś kto doradzi w jaki sposób pozbyć się na twarzy przebarwień

Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na blizny jest laser. Takie zabiegi (fraxel i laser na przebarwienia) wykonuje w Melitusie dr Michalski. Kilka dni temu mieli u siebie darmowe konsultacje dotyczące właśnie zabiegów laserowych. Może niedługo zorganizują kolejne? Musiałabyś obserwować ich stronę www albo fanpage. Zawsze to jednak fachowa porada za free :)

#57 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 07:36

Ja się tez boję takich zabiegów. 

#58 Guest_Pamela

Guest_Pamela
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 14:17

Salon medycyny estetycznej La Guel . Efekty po ich zabiegach są zdumiewające, serio. Rewelacja, polecam!

#59 Strony Warszawa

Strony Warszawa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 listopad 2019 - 08:35

To i ja dorzucę ;) Jak medycyna estetyczna w Warszawie to polecam zerknąć artykuł https://medycynaeste...yczna-warszawa/ Sporo info o zabiegach i jak wybrać gabinet medycyny estetycznej. W moim przekonaniu zabiegi te koncentrują się na poprawianiu wyglądu twarzy, ciała czy głowy, ale również mają wpływ na samopoczucie. Warto jest o siebie dbać, a jeśli możemy sobie pomóc wykorzystując nowe technologie, to nie ma się czego wstydzić. Pozdr

#60 Anna76

Anna76

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 13:28

W Warszawie nie wiem, ale może lepiej nie oszczędzać i jechać poza swoje miasto?

Mimo, że jestem z Warszawy, ostatnio byłam na szkoleniu w Szczecinie i tam poszłam go kliniki estetycznej https://www.sandiego...tycznaSzczecin/. Jakość ta sama co w Warszawie, ale powiem szczerze, że ceny 2/3 tego co w stolicy, mimo, że Szczecin to też duże miasto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych