Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spadek

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 acocieto

acocieto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 21:27

Witam . Okolo 4 lata temu zmarl dziadek i odziedziczylam wraz z kilkoma osobami mieszkanie i dlugi . Babcia do momentu kiedy mieszkala w tym mieszkaniu to wszystkie listy tam przychodzily ale jakis czas temu uciekla z tego mieszkania i komornik ani nikt nie wie gdzie jest a do mnie zaczely przychodzic pisma o splate czynszu za mieszkanie ktore stoi aktualnie puste . Co w tej sytuacji mozna zrobic hmmm ?

#2 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 08:52

Z tego co wiem można nie przyjmować spadku.

#3 siedem7

siedem7

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 czerwiec 2020 - 15:48

Myślę, że warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy prawnika. Nikt z nas tak dobrze nie zna się na prawie jak osoba wykształcona w tym kierunku. Ciekawą ofertę ma ta kancelaria: www.zachowekpoznan.pl Myślę, że działając na wlasną rękę można tylko wpakować się w kłopoty. Nieraz wraz ze spadkiem przychodzą na nas długi, dlatego prawnik musi to wszystko sprawdzić i powiedzieć nam jakie jest najlepsze rozwiązanie.

#4 maliniak92

maliniak92

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 czerwiec 2020 - 13:41

Warto skontaktować z prawnikiem, nie ma co czekać, bo będzie coraz gorzej. Prawnik, którego polecam to http://adwokatprozogo.pl

#5 Servus

Servus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 18 czerwiec 2020 - 09:43

Na nie przyjmowanie spadku na pewno jest już za późno, więc lepiej po prostu pójść do adwokata by chociaż coś doradził. Ja nigdy nie miałem takiej sytuacji, więc jedyne co mogę zrobić to doradzić kogoś. W Gliwicach mogliby Ci pomóc adwokaci z Kancelarii Wojas Pawlak.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych