Skocz do zawartości

Zdjęcie

sklep z artykułami dla stolarzy

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 martinrekk

martinrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 10:59

Witam serdecznie. Szukam profesjonalnego specjalistycznego sklepu z artykułami dla stolarzy – gdzie robicie zakupy? Na ten moment szukam przede wszystkim dobrych bejcy, które by się sprawdziły do uzyskiwania efektu rustykalnego na drewnie. Ktoś coś?

#2 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 12:42

Od roku kupujemy do zakładu stolarskiego na stronie meblopol24.pl. Mają fajne ceny, często robią jakieś promocje, szybko wysyłają zamówienia . Fajna, przyjazna współpraca, sprzedają nowe rzeczy, dobrze przechowywane, w stu procentach sprawne narzędzia.

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 16:46

Jest kilka takich sklepów w Internecie.

Always look on the bright side of life!

#4 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 648 postów

Napisano 21 luty 2019 - 18:08

A w Castoramie patrzyłeś na narzędzia? Mój mąż jest stolarzem i bardzo często tam kupuje :) Ostatnio zaopatrzył się w Bruzdownice Erbauer, które sama mu znalazłam na https://www.castoram...l?brand=Erbauer:D Biorąc pod uwagę to, że odkąd ma ten sprzęt to ciągle siedzi w warsztacie, wnioskuję, że bardzo mu się podoba to nowe narzędzie :D 

#5 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 18:36

Maszyny stolarskie do zakładu kupujemy od Winter Holztechnik. Piły, wiertarki, strugarki jak te https://winter-holzt...onne-strugarki/ . To najlepszy producent, ich maszyny dzięki wysokiej jakości materiałów z jakich powstają, zapewniają długą eksploatację, znacznie usprawniają pracę zakładu. Mają pod Poznaniem punkt serwisowy, świadczą usługi naprawcze zarówno w trakcie gwarancji jak i po jej upływie. 

#6 Guest_pigs

Guest_pigs
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2020 - 21:24

Szkoda, że nie napisane co konkretnie potrzebne, dużo sprzętu do mojej stolarni znalazłem stacjonarnie, ale teraz zamawiałem też na allegro, AEG ma tam swój oficjalny sklep i dosyć dużo rzeczy do wyboru

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych