Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ministerstwo Finansów pracuje nad zmianą w leasingu

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102824 postów

Napisano 29 lipiec 2018 - 17:39

Ministerstwo Finansów w wywiadach prasowych swoich przedstawicieli i poprzez wydany 13 czerwca 2018 r. komunikat „3xP w praktyce – kolejne uproszczenia podatkowe” zapowiedziało rozpoczęcie prac nad modyfikacją przepisów podatkowych szczególnie uciążliwych dla przedsiębiorców. Niemniej, nie wszystkie spośród proponowanych przez fiskusa pomysłów zmian w przepisach podatkowych wydają się korzystne dla podatników. W szczególności, Ministerstwo Finansów ma zamiar znowelizować przepisy ustaw o podatkach dochodowych odnośnie kosztów wykorzystania samochodów osobowych.

Powrót do artykułu: Ministerstwo Finansów pracuje nad zmianą w leasingu

#2 Guest_ApartMentis

Guest_ApartMentis
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 17:39

Bardzo dobrze! Warto wziąć pod uwagę, że oprócz pojazdów-koni (do ciągnięcia całej machiny dostawczej etc) potrzebne są pojazdy dla key accountów, zarządu etc. Dzięki takiemu rozwiązaniu trochę przyjemniej będzie inwestować w firmę, która oprócz zarobków netto będzie mogła obniżyć sobie koszty związane z poruszaniem się pionu managerskiego. Mimo, że trochę niechętnie do tematu podchodziłem to jednak skontaktuję się z PKO, EFL i Ideą celem zapoznania się z ofertą przed i po nowelizacji.

#3 Guest_ernesto

Guest_ernesto
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 21:54

Oby to były zmiany na lepsze a nie na gorsze. Nie narzekam na aktualne możliwości leasingowe, za korando mi wychodzi rata pare setek miesięcznie, gotówka zostaje w firmie moge ją inwestować w maszyny czy większe zatowarowanie

#4 Guest_User

Guest_User
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 11:02

Ciągle coś się zmienia w tym prawie. Ważne, aby nasze firmowe oprogramowanie też nad tym nadążało. My korzystamy z Firmao CRM/ERP, które jest na bieżąco aktualizowane do nowego prawa i przepisów: firmao.pl/oferty

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych