Skocz do zawartości

Zdjęcie

biżuteria

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 adamsytowy

adamsytowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 23:11

Hej. Od niedawna rozglądam się za jakąś biżuterią patriotyczną. Jak na razie nic ciekawego nie znalazłem. Zamawialiście może gdzieś z jakiegoś sklepu internetowego? znalazłem https://sklep.enigma...ia-patriotyczna mieliscie? z góry dzięki

•  

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1032 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 09:28

Biżuteria patriotyczna?

Always look on the bright side of life!

#3 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:00

Mi się najbardziej podoba biżuteria ręcznie robiona i to taką najczęściej kupuję :) Wyszukuję ją na https://www.ceneo.pl...dmade_bizuteria, bo na ceneo można znaleźć wszystko w jednym miejscu. Już wiele razy kupiłam naprawdę piękną biżuterię handmade, z której jestem bardzo zadowolona! Chyba niedługo kupię jeszcze kilka bransoletek :)

#4 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 11:39

Prawdę mówiąc pierwsze słyszę o czymś takim jak „biżuteria patriotyczna”. O co w tym chodzi? To po prostu klasyczna, normalna biżuteria, na której zamieszcza się jakąś nacjonalistyczną albo krajową symbolikę czy raczej coś bardziej wymyślnego? Jak, nie wiem, kolczyki w kształcie orzełka? Nie mam nic przeciwko eksponowaniu i darzeniu szacunkiem symboli narodowych, niemniej użycie ich w takim kontekście wydaje mi się nieco prześmiewcze wręcz – jak dla mnie wywołują efekt odwrotny do zamierzonego… O wiele bardziej lubię coś eleganckiego, minimalistycznego, jak stara, dobra biżuteria z brylantami. Naturalnie, żeby ją zakupić trzeba sięgnąć nieco głębiej do kieszeni, aczkolwiek np. tutaj - aclari.pl - jest bardzo duży wybór – myślę, że każdy znajdzie jakieś ładne świecidełko w sam raz dla siebie.

#5 Lakin

Lakin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 12:36

Biżuteria patriotyczna - biżuteria noszona w celu wyrażenia postawy obywatelskiej i uczuć narodowych m.in. wobec sytuacji zagrożenia ojczyzny. Dobrze zgadujesz, wszystko co zawiera symbolikę nacjonalistyczną. Osobiście uważam coś takiego za szarganie symboli narodowych.

meble skórzane

#6 miola

miola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 08:37

Nigdy o czymś takim nie słyszałam. ale dziwny pomysł

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych