Skocz do zawartości

Zaniżone odszkodowanie z OC lub AC

Odszkodowanie OC AC sprawca

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kacper

Guest_kacper
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 00:33

Jeżeli uważasz, że twoje odszkodowanie zostało zaniżone wyślij kosztorys oraz decyzję na adres e mail k.majka@euco.pl 

a bezpłatnie zweryfikujemy czy szkoda nie została zaniżona. 

Dopłacimy do już wypłaconego odszkodowania.

Kontakt: 534 592 864 - zadzwoń po bezpłatną poradę 

Kacper Majka Doradca Klienta - Europejskie Centrum Odszkodowań 

#2 Guest_Online Ekspert Polisa Plus

Guest_Online Ekspert Polisa Plus
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 23:17

Witam,
w ramach programu Polisa Plus pomagamy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie (lub jego odmowę) zarówno z polisy OC jak i AC. W przypadku dopłat do odszkodowań OC do dopięcia formalności wymagamy jedynie kosztorysu szkody oraz decyzji o przyznaniu odszkodowania od ubezpieczyciela. W przypadku dopłaty do odszkodowania AC potrzebny będzie również skan lub kopia polisy AC.

Po więcej informacji zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus

#3 Miroslaw44

Miroslaw44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 12:09

Ja mogę polecić firmę Helpfind – https://www.helpfind.pl, która profesjonalnie zajmuje się dochodzeniem odszkodowań.

#4 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 20:25

Ja też zostawię namiar na firmę z której sam korzystałem Economist tel. 882 000 883. Można dzwonić albo przez formularz się skontaktować https://www.powiekszodszkodowanie.pl/ . Analiza szkody jest bezpłatna więc warto skorzystać jeśli macie wątpliwości co do tego że wasze odszkodowanie było odpowiednio wysokie. jak okaze się że nie to dostaniecie dopłatę

#5 nadia1101985

nadia1101985

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 14:43

Jeżeli uważasz, że twoje odszkodowanie zostało zaniżone wyślij kosztorys oraz decyzję na adres e mail k.majka@euco.pl 

a bezpłatnie zweryfikujemy czy szkoda nie została zaniżona. 

Dopłacimy do już wypłaconego odszkodowania.

Kontakt: 534 592 864 - zadzwoń po bezpłatną poradę 

Kacper Majka Doradca Klienta - Europejskie Centrum Odszkodowań 

#6 nadia1101985

nadia1101985

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 14:46

Mój brat miał szkodę całkowitą na pojeździe. Wrak sprzedał na aukcji, ale uważał, że ubezpieczyciel znacznie zaniżył wartość pojazdu przed szkodą. Poszukał na internecie i znalazł Kancelarię Odszkodowawczą https://campter.pl/u...ja-szkod-oc-ac/, która po uzyskaniu dokumentów szkody bardzo szybko oceniła sprawę. Okazało się, że odszkodowanie zaniżono o kilka tysięcy złotych. Zaproponowano mojemu bratu połowę roszczenia, kasę wypłacili w kilka dni roboczych i po problemie.

#7 Guest_Kacper

Guest_Kacper
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 14:48

Z uwagi na powszechny problem zbyt niskich odszkodowań za stłuczki i kolizje, firma BEKER POLSKA oferuje bezpłatną analizę dokumentów pod kątem zaniżonego odszkodowania. Weryfikujemy każdą szkodę (OC i Auto Casco) niezależnie od jej rodzaju czy wieku pojazdu. Jeśli uważasz, że padłeś ofiarą Towarzystwa Ubezpieczeniowego, a otrzymane odszkodowanie nie jest w stanie pokryć kosztów naprawy pojazdu, prześlij do nas dokumenty i sprawdź ile gotówki możesz jeszcze otrzymać.
Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową www.bekerpolska.pl lub pod numerem telefonu 502-160-670.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych