Skocz do zawartości

ewidencja chorobowe macierzyński

wróć do serwisu Kadry 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 01:56

18 lipca pracownica ur dziecko mamy elektroniczna ewidencje czasu pracy czy prawidlowe bedzie oznaczenie 12 dni x 8h = 96h chorobowego i 10 dni x 8 h = 80h macierzynsliego co daje 176 h ?

#2 szlemka

szlemka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1566 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 06:30

Chorobowe wypłaca się przecież za wszystkie dni na ZLA łącznie z sobotami i niedzielami, nie tylko dni pracujące. Podobnie macierzyński

#3 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:14

Ale ja pytam o ewidencje czasu pracy nie o wyliczenie wynagrodzenia

#4 szlemka

szlemka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1566 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:17

Ale jak możesz w ewidencji wykazać 12 dni chorobowego jak była 17 i 10 dni macierzyńskiego jak była 14?

#5 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:33

Prosze o pomoc jestem nowa i nie wiem jak to sie liczy bo w mcu w ktorym pracownik zaczal chorowac robilam ewidencje zgodnie z charmonogramem w dni kiedy mial zaznaczone jako praca dawalam 8h a w dni zaznaczone jako wolne dawalam 0h i myslalam ze w nastepnych miesiach na chorobowym tez ma miec w ewidencji wpisana miesieczna norme wiec wpisywalam od pon do pt 8h a sobota i niedziela 0h. Prosze o pomoc czy zle prowadzilam eeidencje? Wyplacane bylo za caly miesiac ale ewidencja byla wedlug normy jak dla kazdego pracownika

#6 szlemka

szlemka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1566 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:41

U mnie ewidencja wygląda tak jak napisałam wyżej. Wypłacam za 15 dni ZLA to i w ewidencji zaznaczam 15 dni ZLA, czyli wszystkie dni obejmujące chorobę.

#7 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:58

a co z m-c gdzie pracownik pierwszy raz przynosi l4 B i gdzie jest harmonogram ? w ewidencji wprowadzasz godziny za wszystkie dni chorobowego czy tylko za te dni które sa wskazane jako praca na harmonogramie?

#8 szlemka

szlemka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1566 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 08:01

wprowadzam godziny, które przepracował i dni, za które objęte były ZLA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy