Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak udowodnić mobbing w pracy?

wróć do serwisu Kadry 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515941 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 19:29

Mobbing najczęściej dotyka młodych pracowników, młode małżeństwa i osoby w wieku 50+. Sytuacja, w jakiej się znajdują na danym etapie życia, sprawie, że bardzo zależy im na utrzymaniu pracy, co sprzyja mobbingowi ze strony pracodawcy. Jak przeciwdziałać temu zjawisku? Jak udowodnić mobbing w pracy?

Powrót do artykułu: Jak udowodnić mobbing w pracy?

#2 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 19:29

Tak, najlepiej jest być asertywnym w takich sytuacjach ale niestety nie każdy potrafi.. W moim przypadku było bardzo ciężko. Jestem podatna na stres więc jeszcze gorzej wszystko zniosłam, aż popadłam w depresję. Kiedy zaczęłam sie leczyć to od razu udałam się do prawnika, a dokładniej do Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak. Państwo Wojas pomogli uporać się z moim kierownikiem. Udowodnili, że zostałam skrzywdzona na tle psychicznym przez pracodawcę. Wygrali dla mnie tę sprawę i mogę szczerze ich polecić.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 19:42

Dużo jeszcze nicków wymyślisz że tę byle jaką kancarię, tego nieudacznika reklamować?
Jak dobry to byle kogo do reklamowania nie zatrudnia, nie musi

#4 Kludyna2

Kludyna2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 10:00

Z tego co wiem to bardzo ciężko coś takiego udowodnić- co nie znaczy, że nie warto próbować. Od siebie mogę polecić jedynie dobrego prawnika w dziedzinie prawa pracy- Pan Tomasz Tomaszczyk, który jest specjalistą w takich sprawach.

#5 Guest_Stan

Guest_Stan
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 15:24

Tak, mi też było ciężko. Przez stres nabawiłem się biegunki. Poszedłem do doktora Sławomira Robaka-Zatylnego specjalisty od obstrukcji. Opowiedział mi pewną historię o niejakim Panu Hankey'u i już śpię spokojnie.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 18:46

Ale jesteś pierdolnięty idź do psychiatry

#7 Guest_anonim

Guest_anonim
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 21:39

pan Tomasz Tomaszczyk na pewno podpowie jak zebrać odpowiedni materiał, aby udowodnić mobbing, wystarczy się do niego zwrócić, to specjalista prawa pracy

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 10:03

Pytanie było jak udowodnić a nie jak sobie radzić .....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych