Skocz do zawartości

Studia podyplomowe - kadry i płace

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 21:21

Witam, planuję rozpoczęcie studiów podyplomowych na kierunku kadry i płace. Mam dylemat, ponieważ nie wiem którą uczelnię wybrać. Zastanawiam się na uczelnią Kożmińskiego, Chodakowskiej (współpraca z CEDOZ) bądź Łazarskiego. Czy może ktoś polecić którąś z tych uczelni na wyżej wymienionym kierunku?

#2 Justyna21

Justyna21

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 09:47

Witam, planuję rozpoczęcie studiów podyplomowych na kierunku kadry i płace. Mam dylemat, ponieważ nie wiem którą uczelnię wybrać. Zastanawiam się na uczelnią Kożmińskiego, Chodakowskiej (współpraca z CEDOZ) bądź Łazarskiego. Czy może ktoś polecić którąś z tych uczelni na wyżej wymienionym kierunku?

Ja kończyłam Koźmińskiego i było całkiem nieźle. Ostatnio oglądam kierunki podyplomowe i wpadło mi w oko: Ergonomia, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Myślę, że przyszłościowy kierunek :)

#3 ulka58

ulka58

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 18:20

Co do samej Szkoły to nie pomogę bo nie znam ani jednej ani drugiej a jeśli chodzi o kierunek to nawet nie ma co pytać kogoś o zdanie o to ma być tylko Twoja indywidualna decyzja. Ja kończyłam WSB studia z marketingu: http://www.wsb.pl/gd...ng-i-nowe-media z kierunku jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że nie słuchałam znajomych, którzy namawiali mnie abym poszła na bankowość-to totalnie nie dla mnie.

#4 zibikk

zibikk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 22:01

Nie wiem czy obecnie nie lepszym pomysłem jest jednak ukończenie kierunku w szkole policealnej, który będzie gwarantował zdobycie zawodu jak np. florystyka czy dekorowanie wnętrz: https://zak.edu.pl/a...dowego-sukcesu- Obecnie osób po studiach jest tak wiele, że lepszym pomysłem jest chyba zdobycie zawodu aby w przyszłości mieć większe szanse na znalezienie pracy.

#5 Guest_Kuba_Leszczyński

Guest_Kuba_Leszczyński
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 18:43

Oferta studiów podyplomowych w Polsce jest nie tylko coraz bogatsza, ale także coraz ciekawsza. Widać wyraźny wzrost popularności takich studiów. informacje o różnych kierunkach studiów podyplomowych i o wiele więcej można znaleźć tutaj:

studiapodyplomie.pl . Doskonała baza i aktualne informacje w jednym miejscu.

#6 WannaKnow

WannaKnow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 08:09

Ja na studia podyplomowe się nie wybieram, ale chcę ukończyć kilka dodatkowych kursów. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych