Skocz do zawartości

Studia podyplomowe - kadry i płace

wróć do serwisu Kadry 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 21:21

Witam, planuję rozpoczęcie studiów podyplomowych na kierunku kadry i płace. Mam dylemat, ponieważ nie wiem którą uczelnię wybrać. Zastanawiam się na uczelnią Kożmińskiego, Chodakowskiej (współpraca z CEDOZ) bądź Łazarskiego. Czy może ktoś polecić którąś z tych uczelni na wyżej wymienionym kierunku?

#2 Justyna21

Justyna21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 09:47

Witam, planuję rozpoczęcie studiów podyplomowych na kierunku kadry i płace. Mam dylemat, ponieważ nie wiem którą uczelnię wybrać. Zastanawiam się na uczelnią Kożmińskiego, Chodakowskiej (współpraca z CEDOZ) bądź Łazarskiego. Czy może ktoś polecić którąś z tych uczelni na wyżej wymienionym kierunku?

Ja kończyłam Koźmińskiego i było całkiem nieźle. Ostatnio oglądam kierunki podyplomowe i wpadło mi w oko: Ergonomia, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Myślę, że przyszłościowy kierunek :)

#3 ulka58

ulka58

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 18:20

Co do samej Szkoły to nie pomogę bo nie znam ani jednej ani drugiej a jeśli chodzi o kierunek to nawet nie ma co pytać kogoś o zdanie o to ma być tylko Twoja indywidualna decyzja. Ja kończyłam WSB studia z marketingu: http://www.wsb.pl/gd...ng-i-nowe-media z kierunku jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że nie słuchałam znajomych, którzy namawiali mnie abym poszła na bankowość-to totalnie nie dla mnie.

#4 zibikk

zibikk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 22:01

Nie wiem czy obecnie nie lepszym pomysłem jest jednak ukończenie kierunku w szkole policealnej, który będzie gwarantował zdobycie zawodu jak np. florystyka czy dekorowanie wnętrz: https://zak.edu.pl/a...dowego-sukcesu- Obecnie osób po studiach jest tak wiele, że lepszym pomysłem jest chyba zdobycie zawodu aby w przyszłości mieć większe szanse na znalezienie pracy.

#5 Guest_Kuba_Leszczyński

Guest_Kuba_Leszczyński
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 18:43

Oferta studiów podyplomowych w Polsce jest nie tylko coraz bogatsza, ale także coraz ciekawsza. Widać wyraźny wzrost popularności takich studiów. informacje o różnych kierunkach studiów podyplomowych i o wiele więcej można znaleźć tutaj:

studiapodyplomie.pl . Doskonała baza i aktualne informacje w jednym miejscu.

#6 WannaKnow

WannaKnow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 08:09

Ja na studia podyplomowe się nie wybieram, ale chcę ukończyć kilka dodatkowych kursów. 

#7 Guest_Firrru

Guest_Firrru
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 13:32

Studiowałam w Akademii WSB w Cieszynie, ale z tego co wiem kierunek jest jeszcze w innych miastach

#8 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 11:07

Ja wraz z dwoma koleżankami z kadr byliśmy w tamtym roku na Studiach Podyplomowych Prawo Podatkowe - Kadry i Płace na SGGW i muszę przyznać, że to był dobry wybór. Kadra prowadząca sami praktycy, rzeczowi, konkretni odpowiadali na nasze pytania bez problemu. Super organizacja przez organizatorów. Mogę polecić w 100% ... a przy okazji dobra cena (my niestety płaciliśmy z własnych środków).

#9 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 10:43

a ja zapisałam się na studia podyplomowe kadry i płace na WSB nauka trwa dwa semestry wpisowe zero złotych no i przy zapisie do 12 sierpnia 700 PLN taniej.

#10 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 06:21

Nie kazde studia będą w stanie dać Wam dobrą prace. NIe wiem skąd takie przekonanie,ze jeśli skonczyliście studia to dadzą Wam pracę. Nie liczy się to czy skończyliście studia ale czy macie konkretne umiejetnosci które przydadzą się na rynku pracy.

Ze swojej strony polecam raczej szkolenia kosmetyczne, obecnie coraz więcej kobiet dba o siebie tak wiec mozna znaleźć łatwiej pracę ( ewentualnie otworzyć swój własny gabinet kosmetyczny).

Polecam kursy stylizacji paznokci u Natalii Lariny https://natalialarin...olenie-manicure- pełen profesjonalizm. 

#11 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 10:02

Ja wraz z dwoma koleżankami z kadr byliśmy w tamtym roku na Studiach Podyplomowych Prawo Podatkowe - Kadry i Płace na SGGW i muszę przyznać, że to był dobry wybór. Kadra prowadząca sami praktycy, rzeczowi, konkretni odpowiadali na nasze pytania bez problemu. Super organizacja przez organizatorów. Mogę polecić w 100% ... a przy okazji dobra cena (my niestety płaciliśmy z własnych środków).

a jak oceniasz przebieg egzaminu na tych studiach?, czy pytania były trudne?

#12 Agnieszka_D

Agnieszka_D

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 18:13

Studia podyplomowe to doskonały pomysł na zdobycie dodatkowego wykształcenia. Coraz więcej osób poszukuje ciekawych studiów podyplomowych. Na polskim rynku oferta rozmaitych kierunków takich studiów jest coraz bogatsza. Więcej informacji o rozmaitych kierunkach studiów podyplomowych dostępne na: www.studiapodyplomie.pl

#13 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:23

też mi się wydaje, że takie studia to super okazja do dokształcenia się a obecnie nie ma zawodów gdzie nie powinno się poszerzać wiedzy, ciągle trzeba się czegoś uczyć, ja idę na kolejne studia podyplomowe na WSB i liczę że się dużo nauczę

#14 Guest_Wika

Guest_Wika
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 08:40

Z pewnością poszerzysz wiedze. WSB to dobry wybór . Zaplecze naukowe na wysokim poziomie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych