Skocz do zawartości

Zdjęcie

Badania lekarskie

badania lekarskie

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 przemo91

przemo91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 10:26

Dzień dobry,

Mam pewną dziwną sytuację w firmie. Mianowicie zaglądając niedawno do moich dokumentów zauważyłem, że odbyłem badanie lekarskie, na którym mnie fizycznie nie było!!!Btw. Nigdy pracodawca nie wysłał mnie do lekarza!!! a taki dokument jest w mojej teczce!

W firmie jestem zatrudniony od 3 lat

Proszę o pomoc, co mogę w tej sytuacji zrobić? Jakaś inspekcja pracy?

#2 Patryk Kuliński

Patryk Kuliński

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 lipiec 2018 - 19:09

Jeżeli rzeczywiście chcesz coś z tym zrobić to będzie gruba sprawa i to raczej dla prokuratora.. Poświadczenie nieprawdy, fałszowanie dokumentów i podpisu. Na pewno brał w tym udział pracodawca a najprawdopodobniej i lekarz. Ogólnie dziwna sprawa, że ktoś tak się podkłada i nawet nie bierze podpisów od pracownika że był na badaniu.

#3 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 15:18

Jeżeli rzeczywiście chcesz coś z tym zrobić to będzie gruba sprawa i to raczej dla prokuratora.. Poświadczenie nieprawdy, fałszowanie dokumentów i podpisu. Na pewno brał w tym udział pracodawca a najprawdopodobniej i lekarz. Ogólnie dziwna sprawa, że ktoś tak się podkłada i nawet nie bierze podpisów od pracownika że był na badaniu.

Jedynie gdzie jest mój podpis to na skierowaniu na badanie... nic innego nie podpisywałem

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: badania lekarskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych