Skocz do zawartości

Przeprowadzka

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_maciej88

Guest_maciej88
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 11:29

Chcę przewieźć kilka rzeczy na przyczepce, ponieważ się przeprowadzam. Czy muszę zabezpieczyć je w jakiś specjalny sposób?

#2 Guest_tuli

Guest_tuli
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 20:51

Najlepiej to zabezpiecz rzeczy aby nic nie spadło. Możesz to zrobić zakładając siatkę ochronną. Duży wybór wytrzymałych siatek znajdziesz na fulo.pl

#3 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 09:40

Nie łatwiej i szybciej byłoby wynająć firmę, która zajmie się transportem wszystkich rzeczy? Ja wiem, że wbrew pozorom wydaje się wszystkim, że jeżeli sami namęczą się z pakowaniem, załadunkiem i przewozem itd., to przy tym zaoszczędzą. Nic bardziej mylnego. Można znaleźć naprawdę sprawdzone i przy tym atrakcyjne oferty, jak na przykład TDU przeprowadzki krajowe i zagraniczne. Zaoszczędzimy mnóstwo czasu, nerwów, no i oczywiście siły. Przeprowadzka to nie lada wyczyn, szczególnie pod względem logistycznym. Warto zostawić to profesjonalistom.

#4 marekhs

marekhs

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 lipiec 2018 - 16:56

Niedawno korzystałem z usług firmy transportowej https://k1transport.co.uk/bardzo serdecznie ich polecam, pomogli mi podczas przeprowadzki. Mój znajomy już też korzystał z ich usług kiedy się przeprowadzał  i również bardzo zadowolony. Bardzo rzetelna firma. Serdecznie polecam.  

#5 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 20:17

Tylko, czy samodzielny przewóz rzeczy rzeczywiście jest dobrym rozwiązaniem? Nie wydaje mi się... Uważam, że zdecydowanie rozsądniej jest skorzystać z pomocy firmy https://adexim.com.pl/ specjalizującej się w organizacji wspomnianych przeprowadzek (firma funkcjonuje między innymi na terenie Warszawy).

#6 Marcin84

Marcin84

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2018 - 16:39

Ja polecam firmę www.turbo-przeprowadzki.pl Chłopaki pracują naprawdę turbo w rozsądnej cenie. Mają dużo pozytywnych opinii w google i na Facebook.com/turboprzeprowadzki

#7 hunterka

hunterka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 październik 2018 - 20:39

Zależy co przewozisz, ja bardzo chciałabym znaleźć odpowiednią firmę przeprowadzkową. Będę przeprowadzała się z Katowic do Zabrza. Ponieważ kupiłam nowe mieszkanie z http://jesionowaaleja.pl.  Nie chcę zagracić mieszkania, więc nie będę miała sporo rzeczy, jednak nie przewiozę sama telewizora i innych ciężkich rzeczy. Znacie firmę godną polecenia? 

#8 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 704 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 21:30

Ja proponowałbym skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy specjalizującej się w przeprowadzkach. Nie mając odpowiedniego wozu oraz nikogo do pomocy wyłącznie się umęczymy. Ja zleciłem przeprowadzkę firmie Jupiter Transport. Zajęła się wszystkim, zniesieniem, zabezpieczeniem paczek a nawet ich wniesieniem. Nie poniosłem przy tym nie wiadomo jakich kosztów, jej wycena okazała się być najbardziej rozsądna. 

#9 Tymoteusz1

Tymoteusz1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 luty 2020 - 21:37

Pytanie tylko, czy nie byłoby lepiej od razu postawić na wsparcie sprawdzonych firm? Moim zdaniem, będzie to zdecydowanie lepszy wyborem, szczególnie w świecie tak dobrych usług. Na pewno warto zajrzeć do https://szafagra-przeprowadzki.pl/ i samemu sprawdzić, w jakim kierunku warto pójść z tym tematem. 

#10 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 17 kwiecień 2020 - 07:51

Ile kosztują takie usługi z miasta do miasta?

Always look on the bright side of life!

#11 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 12 maj 2020 - 12:01

Czasem warto wynająć firmę od takich zadań, ale może i sami sobie z tym poradzicie;) Ważne, żeby wszystko powoli, dokładnie przygotować, zabezpieczyć. Ważną rzeczą na pewno będą kartony do przeprowadzki. Powinny być one solidne, warto je od spodu dodatkowo podkleić. Oczywiście różne folie, gazety, folia bąbelkowa, też są wskazane.

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2378 postów

Napisano 10 listopad 2020 - 10:19

Hmmm... Adexim. Przeprowadzka firmy z Warszawy do Krakowa, duża, problematyczna pod względem ilości rzeczy i tego, jakich wymagały zabezpieczeń. Nie wyobrażam sobie teraz załatwiania całej przeprowadzki na własną rękę. Ilość rzeczy, noszenie z wysokiego piętra... To nie jest wykonalne, a przynajmniej nie bez dużej grupy osób.

#13 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 23:33

Bardzo fajna firma, z której usług my korzystaliśmy to Autor Przeprowadzki z Łodzi. Mieliśmy bardzo dużo rzeczy a oni szybko i sprawnie załatwili sprawę. Spodobało nam się, że firma dostarcza odpowiednie opakowania - kartony i folie, demontuje i montuje meble czy pakuje i rozpakowuje rzeczy. Rzeczywiście tak było a a plus jeszcze fakt, że z cenami nie przesadzają. 

#14 jakubolejnik92

jakubolejnik92

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2020 - 20:13

Chcę przewieźć kilka rzeczy na przyczepce, ponieważ się przeprowadzam. Czy muszę zabezpieczyć je w jakiś specjalny sposób?

Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych przedmiotów to podstawa. Próbowałem kiedyś sam przewieźć trochę przedmiotów z domu, właśnie przyczepką, i o to nie zadbałem... Od tego czasu korzystam za każdym razem z firm do przeprowadzek. Mam jedną, z którą długo współpracuję i za każdym razem jestem zadowolony z ich dbałości o szczegóły. Oszczędzam tym czas i nerwy i mam pewność, że wszystko pójdzie ok. https://www.przeprow...ielkopolski.pl/  - jeżeli szukacie kogoś sprawdzonego, ogarniętego w transporcie mebli i ogólnie przeprowadzkach.

#15 forcetos

forcetos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 listopad 2020 - 18:21

Najlepsze usługi transportowe oferują te firmy z rynku lokalnego. Dobre, niskie ceny i szybkie usługi. Znam kilka dobrych firm i uważam że warto im zaufać!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych