Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep odzieżowy

wróć do serwisu Moja Firma 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Lukasz_sz

Lukasz_sz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 20:45

Witam serdecznie,

Mam kilka pytań do osób , które miały może styczność z prowadzeniem sklepu odzieżowego.

Zbieram się do otworzenia sklepu z odzieżą , zdaję sobie sprawę z wielkiej przewagi internetu jak i znanych sieci ale chce celować w małe miasteczka typu 3-10 tys mieszkańców  otoczone mniejszymi miasteczkami lub wsiami. Jednocześnie takie miasto ma dosyć daleko do większego ośrodka w regionie np + 40 km . Sklep ma mieć w ofercie : odzież damską , + dodatki typu torebki , buty , sztuczna biżuteria , odzież dla kobiet w ciąży  + być może ubranka dla dzieci , wiem że wszystko jest jakoś w kupie naraz ale cały czas mam jakieś przeświadczenie że w małym miasteczku taki sklep może przynosić zyski i poprostu wypalić. 

Pytanie więc do osób które mogłyby coś podpowiedzięć , jak wasze doświadczenia w tym temacie , czy to jest rentowne nie pracując w sklepie tylko mięć jedna / dwie osoby tam pracujące , itd itd 

Zaznaczam również że jeśli chodzi o kwestie formalne zaczynam dopiero studiowanie tematu , więc jeśli ktoś ma jakieś podpowiedzi , będe bardzo bardzo wdzięczny. 

Z góry dziękuje za jakikolwiek odzew, pozdrawiam  :)

#2 maldog

maldog

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 14:55

Jeśli chodzi o odzież sportową, to bardzo dobrym wyborem według mnie będzie mw-sport.pl :) Mają naprawde świetny produkt ;)

Dorastać, to znaczy popełniać błędy, ale nie można bać się żyć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych