Skocz do zawartości

Fanpage Facebook

facebook fanpage

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 23:24

Drodzy Użytkownicy!

Zwracam się do Was z problemem w związku z posiadaniem strony na portalu społecznościowym Facebook. Jakiś czas temu założyłem fanpage, a dokładniej utworzyłem miejsce w miejscowości X. Przyczyną tej decyzji była informacja o nowej inwestycji w tym mieście, więc pomyślałem dlaczego nie założyć fanpage'a / miejsca, gdzie będę mógł informować zainteresowanych o postępach prac, etc. Nie uzgadniałem nic z wykonawcą/podwykonawcą/właścicielem inwestycji (nie wiem kogo powinienem tutaj wskazać, dalej będę pisał właściciel, zakładając fanpage/miejsce o nazwie, którą posługują się media oraz sam właściciel. Na stronę nie wrzucam żadnych fałszywych treści, a w każdym poście wskazuję źródło pochodzenia wiadomości. Strona zyskała na popularności i zaczynają spływać pytania od użytkowników w sprawie budowy, na które nie znam odpowiedzi. Czy informowanie użytkownika, że nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na pytanie i wskazanie właściwego adresu do zadawania pytań można uznać za działanie na niekorzyść wizerunku właściciela obiektu? 

Czy w przypadku, gdy inwestycja się rozpowszechni, podwykonawca dokończy budowę, właściciel może skierować się do mnie o usunięcie strony? Czy posiadając taką stronę mogę wejść na drogę sądową z właścicielem? Stronę założyłem nazwijmy to hobbistycznie. Nie chciałbym mieć problemów z tego tytułu. Dlatego pytam Was, drodzy Użytkownicy już teraz. Z góry dziękuję każdemu za przeczytanie i chęć pomocy.

PS: Jeśli jest jakaś różnica pomiędzy założeniem fanpage'u marki, a miejsca w danym mieście to informuję, że w moim przypadku jest to dokładnie założenie miejsca na mapie miasta, a nie fanpage'a marki.

Pozdrawiam!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: facebook, fanpage

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy