Skocz do zawartości

Oszustwo

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 11:05

Witam

zakupiłam swój pierwszy w życiu samochód jak się okazuje od handlarza,fakt zatajony przez sprzedającego.

Auto tak naprawdę za cenę przysłowiowego roweru do szlifowania umiejętności jazdy.Wszystko wyglądało bardzo wiarygodnie.Dopiero następnego dnia jak opadły emocje dotarło do mnie że jest błąd w moim imieniu próbowałam dodzwonić się do sprzedającego niestety  bez rezultatu.Wzbudziło to moje podejrzenia.Po sprawdzeniu na stacji diagnostycznej okazało się że auto nie powinno być dopuszczone do jazdy.Cała masa ukrytych wad począwszy od niesprawnego klaksonu pospawanego wydechu do wyciętego katalizatora.Pojechałam do sprzedającego chcąc zwrócić auto oczywiście dom zamknięty na głucho.W drodze powrotnej tłumik przestał spełniać swoje funkcje( można to sobie wyobrazić)

W ogłoszeniu podany nieprawidłowy rocznik.Przegląd wbity do dowodu w dniu sprzedaży.Akcja jak w filmie.Pani milutka sympatyczna prowadząca sklep z odzieżą pan uczynny wszystko cierpliwie tłumaczy.Po sprawdzeniu okazuje się że działalność jest owszem tylko że jest to sprzedaż samochodów dostawczych i osobowych.Zostałam oszukana w białych rękawiczkach z uśmiechem na twarzy.Mam trzech świadków całej transakcji .W tym dwie zupełnie obce osoby.Chcę odstąpić od umowy i odzyskać swoje pieniądze z uwagi na ukryte wady.Co mogę zrobić i jakie mam szanse.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych