Skocz do zawartości

od czego zacząć otwieranie hurtowni

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 19:30

witam wszystkich.

chciałbym wspólnie z dziewczyną otworzyć hurtownie odzieży używanej.

wiem, że tego dużo ale na wschodzie gdzie chcemy to zrobić nie ma zbyt wiele a kupciuszków dużo.

obecnie mieszkamy w Anglii ale po 12 latach chcemy wrócić i coś swojego otworzyć, Jest dużo sklepów z odzieżą i śledząc różne fora internetowe na ten temat 90% ludzi nie jest zadowolona z hurtowni od których biorą towar.

jak wspomniałem jesteśmy jeszcze w Anglii więc mamy możliwość wyboru bezpośredniego dostawcy jak i zobaczyć towar przed wysyłką go do Polski. nie będziemy otwierać sklepu z odzieżą obok, gdzie będzie wybrana już odzież, towar będzie sprzedawany tak jak my go otrzymamy czyli w workach ok 25kg. albo myślimy też o sprzedaży z wieszaków gdzie każdy będzie mógł wybrać to co go interesuje ale tutaj potrzebny będzie inny zakres cenowy....  tylko odzież z metkami, cream i 1szy gatunek bez żadnych odpadów.....ale na razie musimy wystartować i dlatego chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z formalnego punktu widzenia, uzyskać porady jak zacząć, gdzie rejestrować i co? jaką formę opodatkowania wybrać, jak z vat-et jak to hurtownia itd... 

najlepiej kontakt z jakimś doradcą, który by pomógł wszystko zrozumieć i ogarnąć

dziękuje z góry za wszelką pomoc.

#2 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 17 maj 2018 - 14:48

Nie wydaje mi się, żeby biznes tego typu miał sens. Wystarczy poszukać w wyszukiwarce po hasłach hurtownia odzieży Wólka Kosowska, żeby natrafić na wyniki typu http://wolkashop.com...im-rekawem.aspx. To nowa odzież w niskich cenach. Jaki jest sens handlowania używkami przy takiej ofercie?

#3 opirolq

opirolq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 maj 2018 - 12:48

Może zacznij od zbierania ludzi którzy chcieliby u Ciebie zamówić, przygotuj oferte tak żeb mieć możliwość rozpoczęcia dostaw jak najszybciej 

#4 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 16:49

A ja mam swój sklep z używaną odzieżą :) Wszystkie ubrania zamawiam z http://www.du-et.pl/i bardzo sobie chwalę te dostawy. Mają wysokiej jakości niesort, w którym można znaleźć ogrom ładnych ubrań. Moi klienci zawsze bardzo chwalą ubrania i pytają, skąd je mam. Ano z du-et, czyli z Anglii, Szkocji a także Niemiec ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych